Дієта на зеленому чаї. Меню, відгуки

Дієта на зеленому чаї. Меню, відгуки. Дієта на зеленому чаї Рецепт дієти на зеленому чаї

Тип дієти – низькокалорійна

Спад ваги – 8-10 кг

Термін застосування – 1 місяць

Чудова дієта на зеленому чаї дозволяє легко

і ефективно схуднути, а так само очистити свій організм від шлаків і токсинів.

Як вже зрозуміло з назви, основу харчування під час дієти складає зелений чай. Він багатий натуральними вітамінами, мікроелементами, біологічно активними речовинами, антиоксидантами. У чаї містяться особливі ферменти, які блокують розщеплення вуглеводів в організмі, а значить і їх засвоєння.

Всі ці речовини в комплексі уповільнюють процеси старіння і дозволяють худнути без шкоди для здоров’я.

Основне умови дієти на зеленому чаї – якісний чай, який потрібно правильно готувати, зберігати і заварювати.

Вибір чаю для дієти і способи його приготування для чайної дієти.

Найбільш корисні крупнолисті сорти китайського чаю вищої якості. Саме в них найбільше корисних для здоров’я речовин. Експериментуючи, ви зможете вибрати для себе чай потрібного смаку та якості. Чай найкраще зберігати в щільно закритій скляній тарі в сухому прохолодному місці.

Що б отримати максимальну користь з вживання чаю, його потрібно правильно заварювати.

Перше правило – хороша чиста м’яка вода. Від її якості безпосередньо залежать смакові властивості чаю і його користь. Занадто жорстка вода пов’язує корисні речовини і мікроелементи. Тому, для очищення води використовуйте фільтри, які не тільки очищають воду, але й пом’якшують її.

Друге правило – вода для заварки повинна бути гарячою, але не киплячою, температурою 70-80 градусів. Для приготування чаю краще всього використовувати фарфоровий посуд, яку попередньо заливають гарячою водою, для того, що б прогріти посуд і тут же зливають. Так само зливають першу воду, якої був залитий чай. Потім чай знову заливають і п’ю після того, коли чайне листя повністю розправляться. Хороші сорти чаю можна заварювати до 5-7 разів і кожного разу смак чаю набуває нових властивостей. Можна використовувати і холодний зелений чай.

Кількість сухого чаю на один стакан води / 250 мл / – 2 чайні ложки.

Чайна дієта має дуже просте меню. Протягом дня потрібно вживати не менше 1 літра зеленого чаю в гарячому або холодному вигляді. Вживати чай можна за півгодини до їжі, або через 1-2 години після. Під час їжі чай не використовується.

У дієті на зеленому чаї дозволені будь-які продукти, проте необхідно виключити, або значно зменшити споживання таких продуктів як: рафіновані продукти, солодощі, копченості, надто жирну їжі. Це дасть можливість скинути більшу кількість кілограм.

Для більшого ефекту намагайтеся пити більше звичайної питної води без газів, не їжте на ніч. Оптимальна кількість прийомів їжі не менше 5-6 на день, а обсяг порцій не більш 500 грам.

Зразок меню дієти на зеленому чаї на день:

Сніданок: Шматочок житнього хліба або тост.

  • диета на зеленом чае вiдгук
  • схуднути швидко на зеленому чаї
  • дiэта на чаї
  • підтягнута фігура як домогтися цього
  • скільки можна скинути кілограмів на зеленому чаї
  • скільки потрібно пити чай доктор селезнева щоб похудати
  • скільки треба пити зеленого чаю щоб схуднути
  • схуднення на зеленому чаї
  • схудненя на зеленому чаї
  • схуднути на зеленому чаі

Comments are closed!

_0.31MB/0.00474 sec