Дієта на яйцях і грейпфруті, 4 варіанти меню, рекомендації – SlimDown. Ru

Дієта на яйцях і грейпфруті, 4 варіанти меню, рекомендації – SlimDown. Ru Дієта «Яйце і грейпфрут»

Дієта на яйцях і грейпфруті – це грамотно складений і ефективний метод зниження ваги. Він розроблений провідними дієтологами-фахівцями з урахуванням особливостей людського організму. Це, безумовно, дієвий і безпечний

спосіб схуднути.

Дієта «Грейпфрут і яйце» має декілька варіантів. Розглянемо найефективніші з них.

I варіант дієти

Даний варіант дієти «Грейпфрут і яйце» дуже обмежена у виборі продуктів. Ви будете їсти, відповідно, тільки цитрусові і яйця.

Особливості дієти

Денна норма – 4 варені яйця і 4 грейпфрута. У яєць можна їсти тільки білок. Тривалість даного методу – 7 днів. На день потрібно випивати 2,5 л води або несолодкого зеленого чаю. Це допоможе притупити відчуття голоду і очистити організм від шкідливих речовин. Необхідно поєднувати дієту з фізичними навантаженнями. Інтервал між прийомами їжі становить 1-2 години. В результаті дієти можна позбутися від 6-7 зайвих кілограмів. Також в день необхідно вживати 2-3 сирих жовтки. II варіант дієти

Завдяки даному методу схуднення за 3 дні ви зможете втратити близько 2 кг.

  Сніданок. ? грейпфрута, шматочок житнього хліба, 1 яйце, чашка несолодкого кави або чаю з лимоном. Обід. ? грейпфрута, кава або чай з лимоном, 2 яйця. Вечеря. 1-2 грейпфрута, каву або чай, 2 яйця.

Яйця при цьому можна готувати будь-яким способом за винятком смаження.

І якщо правильно дотримуватися вказане меню і не робити для себе ніяких поблажок і відступів, втрата ваги вам гарантована.

III варіант дієти

Цей варіант дієти «Грейпфрут і яйце» триває 10 днів. Він передбачає 3 строгих «голодних» дня. 7 інших будуть легше. А в результаті ви зможете схуднути на 3-5 кг.

  1-3 день

   За добу має бути всього два прийоми їжі. При цьому є після 19.00 не можна. 1-й прийом їжі. ? грейпфрута. 2-ий прийом їжі. Білок від 2 зварених яйця.

  4-10 день

   Сніданок. ? грейпфрута середньої величини, 2 варених яйця. Другий сніданок. 50 г нежирного відвареного або копченого м’яса, стакан грейпфрутового соку. Обід. ? грейпфрута середніх розмірів, скибочка хліба, овочевий суп. Вечеря. ? грейпфрута, 200 г курячої грудки або риби (приготувати в пароварці).

Даний варіант також передбачає вживання якомога більшої кількості рідини. Пийте несолодкий зелений чай (можна додати чайну ложечку меду), негазовану воду, каву. Зелений чай в цьому випадку особливо хороший, так як має корисні антиоксидантні властивості.

IV варіант

Даний метод схуднення триває 4 дні. За цей час ви зможете скинути 2-3 кг. Основною його особливістю є те, що крім грейпфрутів і яєць дієта передбачає вживання картоплі.

  Сніданок. 1 стакан грейпфрутового соку, несолодкий каву або чай з часточкою лимона (обов’язково), 1 яйце. Обід. Пюре з 1 середньої картоплини, приготоване на молоці, кава або чай, 1 яблуко. Вечеря. Стакан томатного соку, 1 зварене круто яйце, ? грейпфрута, чай з лимоном.

Користь дієти на яйцях і грейпфруті

Як відомо, в яйці міститься безліч вітамінів, амінокислот, мінералів, білків і жирів. Все це робить їх безсумнівно корисним продуктом. Завдяки вживання білків яєць ви зможете зміцнити свої кістки і волосся. Вони також позитивно позначаються на репродуктивній функції жінок.

З жовтками ж ви отримаєте необхідні організму жири. У них також багато поживних речовин, які так необхідні вашому організму. Ось чому рекомендується вживати сирі жовтки.

У свою чергу, грейпфрути активно «борються» з небажаними жировими відкладеннями, відновлюють сили і сприяють нормалізації травлення. Крім того, в них міститься не так вже й багато калорій, але при цьому цілком достатня кількість вітамінів.

Таким чином, поєднання грейпфрутів і яєць – це свого роду збалансований вітамінно-мінеральний комплекс.

Деякі попередження, що стосуються дієти на яйцях і грейпфруті

Даний метод схуднення, не залежно від обраного вами варіанту, досить складний. Дієта «Грейпфрут і яйце» вважається досить жорсткою. Її, буває, складно витримати. Крім того, не слід забувати, що грейпфрут може бути досить гірким, в той час як білок взагалі майже позбавлений смаку. Та й для багатьох людей таке поєднання буде виглядати досить незвично.

І якщо вас лякають ці моменти, від даного методу схуднення краще відмовитися. Або ж для початку порадитися з лікарем з приводу того, чи варто взагалі починати схуднення подібним чином.

Якщо ж ви все-таки вибрали для себе саме цей метод, слід пам’ятати, що до нього також потрібно підготуватися. Приміром, перед тим як приступити безпосередньо до самої дієті на яйцях і грейпфруті, потрібно поступово зменшити у своєму раціоні кількість «шкідливих» жирів і вуглеводів. А після завершення дієтичного комплексу, необхідно також кілька обмежувати своє харчування перший час, інакше втрачені кілограми не забаряться з поверненням.

 • чи можна схуднути на сирих жовтках яець

Comments are closed!

_0.31MB/0.01004 sec