Дієта на тиждень. Ефективне схуднення за один тиждень

Дієта на тиждень. Ефективне схуднення за один тиждень. Дієта на тиждень. Ефективне схуднення за один тиждень.

як схуднути за тиждень Якщо ви вирішили швидко схуднути але не знаєте яку дієту вибрати, то тут вам на допомогу прийде наша ексклюзивна тижнева дієта . Давайте

будемо реалістами і зрозуміємо, що схуднути за один тиждень дуже легко, але велике питання буде це жир або вода і до того ж не варто розраховувати що за цей тиждень ви скинете двадцять кілограм. Чудес не буває.

І так ви твердо вирішили що хочете схуднути, але поки ще не вирішили як саме це зробити і яку дієту вибрати. Наша дієта на тиждень складена виключно для тих, хто не визначився з вибором більш довгостроковій дієти, оскільки за тиждень ви можете схуднути тільки в тому випадку, якщо будете з ранку до ночі проводити час на біговій доріжці або у фітнес центрі і при цьому нічого не їсти.

Так само для того щоб схуднути необхідно зрозуміти як працює людський організм. Природа нагородила нас однією особливістю – накопичувати поживні речовини (в нашому випадку жир) прозапас, на випадок якщо буде голод. Для того щоб цього не відбувалося, можна спробувати підвищити рівень метаболізму. або менше їсти. Але різке голодування призводить до уповільнення всіх обмінних процесів в організмі і виходить парадоксальна ситуація: ви нічого не їсте, але все одно не худнете. Ми ж радимо знижувати рівень споживаних калорій поступово, виходячи з вашої ваги і тоді ви почнете худнути без шкоди для організму і почуття голоду, осл3льки буде стягуватися шлунок.

Але повернемося до нашої дієті на тиждень і спробуємо скласти зразкове меню для схуднення.

Меню дієти на тиждень

Меню нашої дієти буде складаються з корисних дієтичних продуктів. містять всі необхідні вітаміни для жінок. Адже худі дівчата з поганими волоссям, шкірою і нігтями набагато менше цікаві хлопцям навіть ніж повні.

7:00 – склянка кефіру, 100 грам вівсянки або гречки;

10:00 – 30 грам будь-яких сухофруктів;

13:00 – 100 грам вареної риби або курячої грудки, 50 грам гречки або коричневого рису, склянка зеленого чаю без цукру;

17:00 – 100 грам вареної риби або курки, 50 грам гречки або рису, склянка зеленого чаю без цукру;

21:00 – салат з капусти або тертої моркви або стакан кефіру і зелене яблуко або 50 грам знежиреного сиру;

Як ви бачите, ми розбили наш денний раціон на п’ять прийомів їжі і сумарна кількість з’їдених калорій у нас не перевищує тисячі. Ви втратите більше кілограмів, якщо в цей період будете активно займатися спортом і пити більше води і зеленого чаю. Так само зверніть увагу, що у вашому раціоні будуть присутні всі необхідні для життєдіяльності речовини і по цьому дану дієту можна використовувати і тривалий час.

Жіночий журнал modniyportal. ru бажає вам приємної схуднення!

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та натисніть Shift + Enter.

  • єфективне меню для ідеальної фігури
  • голоддля дієти

Comments are closed!