Дієта на сухофруктах | passion. ru

Дієта на сухофруктах | passion. ru

Пакетик з сухофруктами і горішками тримати під рукою для втамування голоду рекомендує більшість дієтологів. А багато любителів дієт радять, крім цієї суміші, не їсти більше нічого. І втрачати вагу!

Особливості дієти

Дієта

на сухофруктах, як кажуть «колишні», переноситься значно легше більшості строгих дієт, в тому числі рідкої і льодяникової.

Поїдаючи сухофрукти, просто не встигаєш зголодніти. Адже це досить поживна і калорійна їжа.

Тим більше, що перекушувати ця дитя дозволяє щогодини. Але за умови, що всі інші продукти будуть виключені з раціону, сухофрукти не загрожують збільшенням у вазі, а навіть навпаки, є відмінною дієтою.

речі, на сухофруктах можна втрачати до 1 кг зайвої ваги в день. Правда, для цього потрібно суворо дотримуватися всіх приписів і раціону. За 3-5 днів дієти цілком можливо позбутися від 3-4 кг.

За рахунок зниження обсягу їжі, що поглинається, до кінця дієти розміри шлунка встигнуть скоротитися, і після завершення схуднення вам вже не знадобитися є також багато, як раніше, щоб відчути насичення.

Кажуть, що навіть супер-швидка “льодяникова” дієта поступається за ефективністю харчуванню на сухофруктах. Більше того, дієта на сухофруктах, на відміну від цукеркової конкурентки, ще й корисніше для травлення і організму в цілому. З нею можна не боятися проблем з перистальтикою і запорів.

Тому що сухофрукти мають очищаючу дію на кишечник (один чорнослив чого вартий!). Вони відмінно боряться з підвищеною кислотністю шлунка, обволікаючи його стінки захисним шаром. А рослинні волокна, якими багаті сухофрукти, нормализую всі процеси травлення.

До того ж різноманітність горіхів і сухофруктів піде тільки на користь: шлунково-кишковий тракт не буде дратувати одноманітна їжа.

Хоча дієта і відноситься до розряду монодієт – під час неї можна їсти тільки сухофрукти та горіхи, вона абсолютно не одноманітна. Адже сухофрукти – це і родзинки, і курага, і чорнослив, інжир і фініки, висушені фрукти і ягоди і т. д. Горіхи також радують різноманітністю видів і смаків: арахіс, фундук, фісташки, кешью, мигдаль, волоський і бразильський горіхи та інші.

Тому, не дивно, що багато “підсаджуються” на неї і готові проміняти ні яку іншу.

Великий плюс сухофруктів ще й у тому, що вони зберігають вітаміни, що містяться у фруктах тоді, коли вони були свіжими.

Тому горіхи і сухофрукти – справжнє джерело корисних для організму речовин. Включаючи їх в меню, можна забезпечити себе практично усім розмаїттям вітамінів і мікроелементів, клітковиною, пектином, жирними кислотами, цукром, білками і вуглеводами.

Тому дієта на сухофруктах допомагає зміцнити імунітет, а також оздоровити організму в цілому.

На дієті з сухофруктів не тільки тануть зайві кілограми, але і зміцнюються волосся і нігті, а волосся стає більш красивими і блискучими.

Єдине, дієта може не сподобається тим, хто не сприймає на сніданок нічого солодкого. Сухофрукти таки солодкий продукт.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00512 sec