Дієта на ряжанку з фруктами на 3 дні. Ряжанка для схуднення

Дієта на ряжанку з фруктами на 3 дні. Ряжанка для схуднення Дієта на ряжанку

Корисні властивості і прекрасні смакові якості цього продукту дозволяють застосовувати його в цілях дієтичного харчування для схуднення. Для цієї дієти беруть ряжанку з жирністю не більше 4%. Вживання такого кисломолочного

продукту рекомендовано людям, страждаючим гастритом, так як він добре нормалізує роботу органів шлунково-кишкової системи.

При зайвій вазі дієтологи рекомендують проводити хоча б усього один раз в тиждень харчової розвантажувальний день, вживаючи тільки ряжанку. Протягом дня допускається випити не більше двох літрів цілющого кисломолочного напою.

При цьому дозволяється вживання чистої води в необмеженій кількості. За такий один розвантажувальний день надмірна вага знижується на 1.5 кг. Якщо дотримуватися такої системи не менше семи місяців, можна відрегулювати вагу, скинувши до 5 кг.

Другий варіант дієти для схуднення – триденна дієта, яка заснована на застосуванні ряжанки з фруктами. Тут також допускається необмежена вживання води або зеленого чаю, завдяки чому зберігається водний баланс організму. Дотримання такої дієти проходить дуже легко і без загрози для здоров’я.

Меню дієти на ряжанку і фруктах Перший день

Сніданок: холодна ряжанка – 100 мл і яблуко.

Обід: фруктовий салат з ківі, полуниці. ананаса – 100 г, заправити 100 мл ряжанки.

Вечеря: м’ясо (курки, індички. кролика) – 100 г, салат з капусти (моркви, буряка, помідорів, огірків) – 100 г, заправлений соком лимона.

Сніданок: холодна ряжанка – 100 мл і каша (овсяная. гречана) – 200 г.

Обід: фруктовий салат з ківі, полуниці, ананаса – 200 г.

Вечеря: м’ясо (курки, індички, кролика) – 150 г, салат з пекінської капусти, заправлений соком лимона – 100 р.

Перед сном, на ніч: тепла ряжанка – 100 мл.

Третій день

Сніданок: холодна ряжанка – 100 мл і три скибочки кавуна або салат з ківі, ананаса, яблук – 200 г.

Обід: ряжанка – 100 мг і салат з банана, ківі, полуниці, ананаса – 200 г.

Вечеря: морська риба відварна або запечена в духовці – 150 г, пекінська або брюссельська капуста, заправлена??соком лимона – 100 р.

В результаті застосування такої дієти надмірна вага звичайно знижується мінімум на п’ять кілограм. Але необхідно пам’ятати, що на період дотримання дієти потрібно виключити зі свого меню все солодке і будь-які алкогольні напої.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00548 sec