Дієта на рисі і курці: схуднення на кілограм в день

Дієта на рисі і курці: схуднення на кілограм в день Дієта на рисі і курці

Дієта на рисі і курці – досить жорстка і важка. Вона представляє з себе чергування трьох триденних монодиет, кожна з яких є серйозним випробуванням для організму. Тому, перш ніж піддати себе такому випробуванню,

добре подумайте три. немає, десять разів!

речі, в інтернеті регулярно з’являються повідомлення, що той чи інший різновид цієї дієти люблять застосовувати деякі «розкручені» дієтологи, що стежать за фігурами зірок естради і екрану. І сенсаційні новини про схуднення зірок заповнюють сторінки жовтих газет і сайтів. Цілком припускаю, що деякі зірки дійсно худнуть, використовуючи дієту на рисі і курці. Але зауважте – роблять вони це під невсипущим наглядом лікарів. Пробувати ж настільки жорстку дієту з власної ініціативи і без медичного контролю я не порадила б нікому.

Ну а зараз давайте ближче познайомимося з цією дієтою. Існує вона в декількох варіантах, але відрізняються при цьому тільки три останні дні дієти.

Дієта на рисі, курці і овочах

Перші три дні їмо тільки рис . переважно бурий або дикий, так як в ньому набагато більше вітамінів та інших корисних речовин, ніж у білому. Стакан сухого рису замочуємо з вечора в холодній воді, а вранці варимо у воді або готуємо на пару, без солі і яких би то не було спецій. Готового рису виходить трохи менше кілограма, ділимо його на 5-6 приблизно однакових порцій і з’їдаємо протягом дня.

Крім рису, дозволяється також 3 рази на день з’їдати по чайній ложечці меду. Пити можна воду в необмеженій кількості, дозволені також чорну каву і чай, чорний, зелений і трав’яний, природно, без цукру.

Наступні три дні – курячі. Весь денний раціон складають 1-1,2 кілограма курячого м’яса без видимого жиру і шкіри. Переважно філе (грудку), але можна додати до нього і трохи м’яса з ніжок і крилець.

При бажанні, як і в попередні 3 дні, можна доповнити раціон трьома чайними ложками меду. І як і раніше побільше пити – воду, каву, чай без цукру.

Останні 3 дні – овочеві. Щоденний раціон – 1 кілограм овочів, головним чином білих і / або зелених (капуста, кабачки, огірки, цибуля, зелень та ін). 100-200 грамів можна взяти і червоних (помідори, морква, буряк). Їсти овочі можна як сирими, так і термічно обробленими (можна їх варити, тушкувати, готувати на пару). Оптимально – половину вжити сирими, половину приготованими. Плюс, знову ж за бажанням, 3 чайні ложки меду. І, звичайно ж, знову рясне пиття.

Дієта на рисі, курку і фруктах

Раціон перших шести днів точно такий же, як описаний вище, а в заключні 3 дні замість овочів їмо фрукти, теж 1 кілограм на день. Дозволені будь несолодкі, але найкраще – зелені яблука і цитрусові.

Рекомендації

Схуднення на дієті на рисі і курці йде досить інтенсивно, кожен день йде від півкілограма до кілограма, а то й більше, залежно від ваших вихідних даних. Однак навички раціонального харчування ця дієта ні в якій мірі не прищеплює, і якщо після її закінчення повернутися до свого звичного раціону, то скинуті з такою працею (і з майже гарантованим шкодою для здоров’я) кілограми дуже швидко повернуться знову.

Тому повторюся ще раз: вибирайте краще якусь більш збалансовану дієту, що забезпечує не швидкий, але стабільний результат. А якщо все-таки захочете випробувати дієту на курці і рисі, «сидите» на ній під наглядом лікаря.

Comments are closed!

_0.31MB/0.04815 sec