Дієта на основі курячого м’яса: Мінус 5 кг за 7 днів – Дієти і правильне харчування, схуднення: дієта для схуднення – Дієти та харчування – IVONA – bigmir) net – IVONA

Дієта на основі курячого м’яса: Мінус 5 кг за 7 днів – Дієти і правильне харчування, схуднення: дієта для схуднення – Дієти та харчування – IVONA – bigmir) net – IVONA Дієта на основі курячого м’яса: Мінус 5 кг за 7 днів

До переваг даної дієти відноситься швидка втрата зайвої ваги без постійного відчуття

голоду.

Пам’ятай, більше тижня на цій дієті сидіти не варто / shutterstock

Як відомо, в м’ясі міститься величезна кількість речовин, які організму життєво необхідні, тому дієта на основі курячого м’яса – хороша альтернатива тим системам схуднення, які припускають повністю від нього відмовитися.

У курячому м’ясі куди менше калорій, ніж у всіх інших видах м’яса. Цей продукт по праву вважається дієтичним. Курка дуже легко засвоюється, співвідношення білків і вітамінів в ній ідеально. Крім того, вона підтримує наші сили і прекрасно насичує.

В твоє 7-мидневного меню повинні входити ананаси, рис, фрукти, овочі, салат. Але вживати їх потрібно теж у певній послідовності. У перший день такої дієти разом з куркою можна їсти відварений рис. Його готувати потрібно також без солі. Денна норма становить приблизно 350-400 грам рису і півкілограма курки. Можна пити різні соки, чаї, особливо з м’ятою або ромашкою. Їх корисно вживати перед сном.

Меню другого дня – курка з ананасом. Як відомо, ананаси взагалі мають здатність спалювати жири, тому в такій дієті вони вкрай корисні. У день їх можна з’їсти до півкілограма. Обов’язкова умова – ананаси повинні бути свіжими, а не консервованими. З пиття – тільки Eда, яка не менше літра.

На третьому, а також четвертий і п’ятий день до курки можна додати фрукти, овочі. Наприклад, півкілограма вареної курки, 5 яблук, трохи капусти і моркви. Капуста може бути як свіжа, так і квашена. Питний режим в ці дні становить не менше півтора літрів води (саме звичайної води, а не соку або чаю).

Дні, що залишилися (шостий і сьомий) потрібно харчуватися куркою і салатом. Салат повинен бути листовий, не більше одного пучка в день. Також потрібно випити півтора літри води, але ще дозволяється чай.

А щоб позбутися зайвої ваги швидше, слідуй цим простим радам:

– харчуйся не 3 рази на день, а 5-6;

– більше 7-ми днів на такій дієті сидіти не варто;

– постарайся на час дієти взагалі утриматися від солі;

– з курячого м’яса краще біле – в ньому найменше холестерину.

Дивись також, як зірки готували свої фігури до літа:

  • Діета для схуднення на курячому мясі і капусті
  • Діета на курячому мясі і квашеній капусті
  • діжта на курячому М\ясі

Comments are closed!