Дієта на манній каші – меню, відгуки

Дієта на манній каші – меню, відгуки Дієта на манній каші

Манну кашу більшість людей вперше пробували ще в ранньому дитинстві. Комусь ця каша дуже подобалася, а хтось завжди ділків від неї ніс. Як би там не було, це не скасовує того факту, що з використанням манки можна скидати зайву вагу. Крім того,

давно помічено, що манна каша є одним з найбільш ефективних продуктів, що сприяють схудненню.

Відразу варто сказати, що перед тим як починати дотримання дієти на манній каші, потрібно обов’язково отримати консультацію від лікаря, тому що в манці міститься дуже багато глютену, який може викликати сильну алергію у деяких людей. Також він може привести до захворювання серйозного характеру слизової кишечника, яке носить назву целіакії. Також дотримуватися дієти на манній каші не варто, якщо ви не любите манну кашу, так як це вже буде не дієта, а насильство над собою.

Якщо ж ви любите манну кашу і лікар не виявив у вас нічого заборонного їсти це блюдо, то тиждень дієти на манній каші дозволить вам позбавитися відразу від 5 зайвих кілограм.

Корисні властивості манної каші

У манної каші є дуже корисна властивість, яке полягає в тому, що вона дуже швидко варитися, а значить, термічна обробка в її приготуванні застосовується зовсім по мінімуму, і як наслідок можна говорити про те, що зберігається більше корисних мікроелементів і вітамінів, які потраплять до нас в організм. Манну кашу сильно відрізняє від інших каш той факт, що в ній міститься менше клітковини, тому вона перетравлюється і засвоюється значно швидше.

Хоча сьогодні знаходяться дієтологи, що говорять про те, що манна каша навпроти сприяє повноті, багаторазові глибокі дослідження показують протилежне і не залишають приводу засумніватися корисності манної каші. До того ж за кількістю калорій манна крупа не перевищує вміст калорій в гречці або рисі, адже за великим рахунком манка являє собою перемелену пшеницю, а значить, їй притаманні всі корисні якості цієї крупи, тобто мінерали, білки і вітаміни, необхідні для життєдіяльності організму.

Спосіб приготування

Зрозуміло, будь-якій господині під силу приготувати манну кашу дуже смачно, але в дієтичної манній каші рецепт приготування дещо іншою. Необхідно закип’ятити 2 склянки води або нежирного молока, після чого потрібно засипати 4 ложки манної крупи, додаючи при цьому цукор і сіль, після чого кашу потрібно варити 2 хвилини. Далі вогонь потрібно вимкнути, а кашу каструлю з кашею укрити на 10 хвилин.

Меню дієти на манній каші

Існує два варіанти меню для дієти на манній каші, які не мають принципової різниці у своїй ефективності.

Варіант № 1:

    Сніданок: 100 грам манної каші на молоці і будь-який фрукт, мають вагу менше 100 грам, або дві ложечки меду Обід: манна каша на молоці, а також 4 будь-яких сухофрукта або пара ложечок меду Вечеря: манна каша на молоці з ложкою згущеного молока

Варіант № 2 також має три прийоми їжі, але всі вони виглядають однаково, а саме, на сніданок, обід і вечерю, потрібно буде їсти манну кашу на молоці з двома ложечками варення.

В обох варіантах дієти дозволяється вживати будь-які рідини, але в них не повинно бути присутнім цукру. Але тут є одна умова, яке полягає в тому, що чай і кава не повинні перевищувати кількість трьох випитих за день чашок. Соки при цьому обмежуються 300 мл на день, а от воду можна пити в будь-яких кількостях, головне щоб вона була негазованої.

Дієта на манній каші дозволяє всього за тиждень довести свою фігуру до досконалості, після чого не потрібно буде боятися результату, встаючи на ваги, і можна буде сміливо і без утисків йти засмагати на пляж.

червня 19th, 2013 Головна »Монодієти» Дієта на манній каші

  • Манна каша на вечерю фігура
  • чи корисна манна каша
  • чи корисна манна каша? Відгуки
  • чи поправляються від манної каші
  • чи сприяє похуданню манна каша

Comments are closed!

_0.31MB/0.04269 sec