Дієта на манній каші 7 днів, відгуки, результати, меню, раціон | Як схуднути. Безкоштовні дієти, відгуки про дієти

Дієта на манній каші 7 днів, відгуки, результати, меню, раціон | Як схуднути. Безкоштовні дієти, відгуки про дієти Низькокалорійна дієта на манній каші

Як не дивно, але ця дієта відноситься до категорії низькокалорійних. За тиждень її використання можна позбутися 4-5 кілограмів зайвої ваги . При цьому використовувану манну кашу потрібно буде варити або на молоці, або на воді (це справа смаку). Молочна манна каша кілька калорийнее, ніж каша, приготована на воді. Так, в 100 грамах готового продукту буде міститися 100 і 80 кілокалорій відповідно.

У більшості людей склалася думка, що манна каша може тільки додавати ваги. Насправді ж використання манної каші допомагає швидко, досить комфортно, без голодування позбутися обридлих кілограмів. І, дійсно, три тарілки каші з манки по калорійності рівні одній плитці шоколаду, тобто 500 кілокалоріям. А манка додасть ситості значно на більш тривалий термін, ніж маленький шматочок шоколаду.

Масло і цукор, звичайно, слід повністю виключити зі свого дієтичного раціону. Варіантом приготування дієтичної манної каші може служити такий рецепт: взяти 2 склянки свіжого молока (краще маложирного, до 2,5%) і дві десертні ложки манки. Краще, якщо каша буде готуватися перед кожним прийомом їжі.

Меню, раціон низькокалорійної дієти на манній каші на 7 днів

Меню по днях не змінюється і виглядає абсолютно однаково. І на сніданок, і на обід, і на вечерю потрібно їсти кашу, приготовану з манної крупи. Можливе додавання незначної кількості порубаних фруктів, але тільки на сніданок і на обід. На вечерю – смакуємо тільки чисту манну кашу.

Отже, на сніданок – 1 тарілка каші з манної крупи (варити на молоці) + 1 будь-який фрукт (не більше 100 грам).

На обід – одна тарілка каші з манної крупи (варити на молоці) + будь-які сухофрукти в кількості 4 штук.

На вечерю – одна тарілка каші з манної крупи (варити на молоці) + 1 столова ложка згущеного молока.

Всі сім днів такої дієти потрібно обов’язково пити воду в достатній кількості. Можна за бажанням вживати каву або чай, але цукор та інші вуглеводомісткі добавки потрібно повністю виключити зі свого меню. У цей період також заборонені будь хлібобулочні вироби. Для тих людей, які люблять манну кашу в принципі, а також різні фрукти, ця дієта буде досить легкою. На такому режимі харчування слід перебувати не частіше, ніж один раз за місяць. По закінченні цього періоду часу можна повторити манну дієту.

Іншим варіантом (альтернативним) може бути наступний спосіб складання меню: на сніданок, на обід і на вечерю можна їсти лише молочну манну кашу з двома чайними ложками будь-якого фруктового або ягідного варення. Варення можна замінювати медом, якщо на нього немає алергії.

Всі інші рекомендації залишаються колишніми.

Відгуки про результати дієти на манній каші ви можете залишити в коментарях

  • молочна манна каша дієта
  • 7 днів на кашах
  • Манна каша служать для похудання?
  • молочні дієтичні каші
  • Приготування манників на свіжому молоці
  • як приготувати дієтичну молочну кашу

Comments are closed!