Дієта на квашеній капусті | Дієти | Харчування

Дієта на квашеній капусті | Дієти | Харчування Дієта на квашеній капусті

Дієта на квашеній капусті не нанесе шкоди вашому здоров’ю, а вам не дозволить випробувати відчуття голоду. У цій статті розглянемо основні правила чотириденної дієти, а також розповімо про плюси і мінуси.

Зміст Загальні відомості

Втрата

ваги при дієті на квашеній капусті супроводжується таким приємним бонусом, як очищення організму від токсинів і шлаків, стимуляція травлення. Справа в тому, що квашена капуста містить молочну кислоту, яка сприяє зміцненню імунітету. Коли холодна зима добігає кінця, дієта на квашеній капусті набуває особливої??актуальності. У 200 г продукту міститься добова норма вітаміну С . а також вітаміни групи В, які беруть участь у будівництві клітин і попереджуючі стрес. Магній, калій, залізо, цинк – мінерали, якими багата квашена капуста. Високий вміст клітковини провокує ефективне очищення кишечника, а низька калорійність при такій кількості достоїнств автоматично переносить квашену капусту в розряд ідеально відповідних для дієти продуктів. У більш ранніх статтях були розглянуті види дієт: гарбузова дієта і дієта на зеленому чаї.

Плюси і мінуси

    Цей овоч володіє низькою калорійністю . Існують різні сорти капусти: білокачанна, кольорова, брюссельська, брокколі, і всі вони підходять для дієти, так як не містять жирів. Кольорова капуста містить тридцять і дві калорії, кольрабі – сорок дві, а брюссельська – сорок чотири калорії, звичайна білокачанна капуста містить всього двадцять шість калорій. Максимально ефективне схуднення. Разом із зайвими кілограмами, організм позбутися накопичених токсинів і шлаків . Пропадає набряклість обличчя і відбувається загальне омолодження організму.
    Капустяна дієта досить жорстка, адже при нападах голоду можна їсти лише капусту. Використання кави в меню обумовлено тим, що цей напій прискорює обмінні процеси в організмі і притуплює відчуття голоду. Ця дієта містить малу кількість вуглеводів, тому працездатність буде знижена, швидкість реакції зменшиться, погіршиться увагу, тому краще проводити дієту під час відпустки. Дієта не є збалансованою в плані мінералів і вітамінів, тому доведеться приймати вітамінно-мінеральний комплекс. Дієта не підходить людям, страждаючим гастритами і виразками

Правила дієти

Перший день

Сніданок: столова ложка запарених водою вівсяних пластівців з шматочками банана.

Обід: тушкована квашена капуста (150 г), приготована на грилі сайда (150 г).

  • дієта на квашеній капусті дівочі посиденьки
  • дієта на квашеній капусті форум
  • дівочі посиденьки дієти
  • дівочі посиденьки як швидко скинути вагу

Comments are closed!

_0.31MB/0.01224 sec