Дієта на кукурудзяних пластівцях – Монодієти – Жіночий журнал NeoLove. RU

Дієта на кукурудзяних пластівцях – Монодієти – Жіночий журнал NeoLove. RU Дієта на кукурудзяних пластівцях

Популярну в усьому світі дієту на кукурудзяних пластівцях розробники дієт вважають однією з найсуворіших і низькокалорійних. Такий вид дієти відноситься до категорії

екстрених систем схуднення, які допомагають швидко знизити надмірну вагу тіла. Тому використовувати дієту на кукурудзяних пластівцях рекомендується не частіше, ніж два рази на рік, наприклад, перед якимось значущим для Вас подією. Великою перевагою даної системи схуднення є те, що основний продукт дієти, а саме кукурудзяні пластівці, дуже корисні і приємні на смак. Як самі кукурудзяні пластівці, так і каша, приготована на їх основі, допоможуть Вам уникнути тяги до всіх солодощів. При цьому варто врахувати, що кукурудзяна каша з пластівців матиме високий глікемічний індекс. Тому під час дотримання дієти на кукурудзяних пластівцях Вам належить витримати голодні проміжки часу.

Існує два варіанти схуднення дієти на кукурудзяних пластівцях . Перший варіант передбачає вживання в їжу самих кукурудзяних пластівців у чистому вигляді. А другий варіант включає в себе вживання кукурудзяної каші, яка готуватися з цілісного зерна. Також дозволяється приготування каші з цілого є не лущеного зерна. яке береться з качанів.

Відповідно до першим варіантом кукурудзяної дієти . тривалість якого становить сім днів . очікувана втрата ваги буде становити від двох до чотирьох кілограмів. Суворе дієтичне меню раціону харчування дієти на кукурудзяних пластівцях відрізняється своєю низькою калорійністю . енергетична цінність якого складає всього 8 00-100 0 ккал. Під час декількох днів дієти енергетична цінність раціону харчування складе навіть 7 00-750 ккал. Для придбання кукурудзяних пластівців в обов’язковому порядку намагайтеся вибирати несолодкі кукурудзяні пластівці без покриття солодкої глазур’ю .

Зразок меню раціону харчування першого варіанту дієти на кукурудзяних пластівцях

Перший сніданок:

  дві столові ложки кукурудзяних пластівців; 150 грамів нежирного кефіру або натурального несолодкого йогурту без фруктових добавок.

Другий сніданок:

  один великий апельсин або грейпфрут.
  три столові ложки кукурудзяних пластівців; 150 грамів знежиреного молока з додаванням невеликої кількості кориці.
  дві столові ложки кукурудзяних пластівців; 150 грамів свіжого апельсинового соку або один стакан несолодкого зеленого чаю.

Другий сніданок:

  одне велике яблуко.
  три столові ложки кукурудзяних пластівців; 150 грамів свіжого яблучного соку.
  дві столові ложки кукурудзяних пластівців; один стакан чорного несолодкого чаю.

Надалі, Вам необхідно буде по черзі використовувати меню раціону харчування понеділка і вівторка до неділі.

У самий останній день дотримання дієти на кукурудзяних пластівцях слід провести розвантажувальні заходи . Для цього необхідно підготувати півтора літри мінеральної негазованої води, сік, який вичавлений з однієї половини великого лимона і зелений несолодкий чай в необмеженій кількості.

Зразок меню раціону харчування другого варіанту дієти на кукурудзяних пластівцях

  100 грамів кукурудзяної каші; один стакан несолодкого зеленого чаю.

Повторити меню першого дня дієти.

  50 грамів кукурудзяної каші; свіжий салат з томатів, огірків, зелені, відвареного кукурудзяного зерна, соку лимона без додавання будь-якого рослинного масла: один стакан несолодкого зеленого чаю.
  50 грамів кукурудзяної каші; свіжий салат з томатів, огірків, зелені, відвареного кукурудзяного зерна, соку лимона без додавання будь-якого рослинного масла.
  50 грамів кукурудзяної каші; один стакан несолодкого зеленого чаю.

Повторити меню третього дня дієти.

Дотримання другого варіанту дієти тривалістю довше чотирьох днів строго забороняється. За своєю суттю дана система схуднення виглядає, як ряд розвантажувальних строгих злакових днів. Тому після цього Вам не рекомендується допускати переїдання після завершення дієти на кукурудзяних пластівцях.

Певного спеціального процесу виходу з дієти не передбачається . але при цьому необхідно врахувати деякі рекомендації. Для того щоб відразу після виходу з дієти у Вас не було набряків і тяжкості в шлунку відмовтеся від включення в раціон харчування різного виду солінь, маринадів, копченої, гострої їжі, натуральної чорної кави з додаванням вершків, алкогольних напоїв.

В зернах кукурудзи у великій кількості містяться харчові волокна, які покращують перистальтику кишечника. Але, в той же час існують і деякі мінуси дієти на кукурудзяних пластівцях. Побічним дією від використання цього методу схуднення є можливість легкого розлади шлунка, а знижена калорійність їжі, що вживається може призвести до виникнення запаморочення і нападів нудоти. Другий варіант дієти на кукурудзяних пластівцях витриманий в більш нешкідливому вигляді, так як кукурудзяна каша насичує організм набагато більшою мірою. Тому другий варіант дієти переноситься, набагато легше . Для придушення і зниження апетиту в період дотримання дієти дозволяється додавати до каші невелика кількість висівок.

У такому строгому дієтичному раціоні харчування міститься мала кількість білка і жиру, а збільшення термінів дотримання дієти обов’язково призведе до небажаного уповільнення обміну речовин і негативним чином відбитися на м’язовій масі.

 • кукурудзяні пластівці для схуднення
 • дієта на кукурудзяних пластівцях
 • дієта на кукурузяних пластівцях
 • дієта на пластівцях з йогуртом
 • дієти на кукурудзяних пластівцях
 • каша з кукурудзяних пластівців
 • кукурудзяна дієта
 • кукурудзяни пластивці при діеті
 • на кукурудзяних пластівцях і молоці похудаєш?
 • що є дієтичні кефір чи каша кукурудзяна

Comments are closed!

_0.32MB/0.01742 sec