Дієта на кашах. Схуднення за використання каш

Дієта на кашах. Схуднення за використання каш. Дієти на кашах Дієти для схуднення на основі каш

Останнім часом дієти та харчування на основі каш набувають все більшої популярності. Перш за все це обумовлено величезною користю каш для нашого здоров’я.

Перевага

страв з круп перед іншими продуктами:

– крупи містять все необхідне для нормальної життєдіяльності організму;

– в крупах міститься велика кількість необхідних організму людини мікроелементів, вітамінів / особливо групи В /, незамінних амінокислот;

– крупи містять достатню кількість клітковини, яка очищає шлунково-кишковий тракт, пов’язує жири і сприяє схудненню;

– страви з круп добре поєднуються з іншими продуктами і легко перетравлюються, що робить їх незамінним дієтичним продуктом для людей похилого віку, дітей і при виходжуванні тяжкохворих;

– крупи екологічно чистий продукт, в них відсутні консерванти та інші шкідливі речовини;

– страви з круп – легкі в приготуванні, достатньо дешеві і доступні;

– це споконвічно Російський продукт харчування.

На основі каш розроблена достатня кількість різноманітних дієт. Такі дієти легко переносяться, збалансовані, доступні і досить ефективні для схуднення. Тривалість дієт на основі круп найчастіше 1-2 тижні, а спад ваги становить приблизно 3-4 кг в тиждень. Але якщо продовжувати використовувати живлення на основі каш, то можна спокійно утримувати досягнутий вагу тривалий час.

Крім схуднення, дієти з каш добре очищають весь організм, що робить їх незамінними при різних хронічних захворюваннях.

Крупи володіють різними властивостями, але основне правило вибору крупи для каші – чим менше воно оброблено, тим більше корисна приготовлена??з нього каша. Тому такі крупи, як гречка, перловка, сочевиця, вівсянка – корисніше білого рису, манної крупи.

Для схуднення ви можете вибрати дієту на основі вашої улюбленої каші. Худне на всіх кашах приблизно однаково – за тиждень на 3-5 кг. Проте слід розуміти, що результат будь швидкої дієти безпосередньо залежить від правильного харчування після закінчення дієти. Якщо ви і далі будете застосовувати каші в своєму раціоні і обмежити використання рафінованих продуктів, то ефект від дієти зберегтися на тривалий час.

Відгуки про дієту на кашах дуже позитивні. Каші не тільки нормалізують вагу, але і очищають організм. Однак тривалий час харчуватися тільки одними кашами не рекомендується.

© Ніка Сестринська – спеціально для сайту dieta-da. ru

Список дієт на основі різних круп:

Comments are closed!

_0.31MB/0.00449 sec