Дієта на індичатині – Монодієти – Жіночий журнал NeoLove. RU

Дієта на індичатині – Монодієти – Жіночий журнал NeoLove. RU Дієта на індичатині

Вже давно самим дієтичним видом м’яса є індичатина. Включення його в меню раціону вашого харчування обов’язково сприятиме процесу здорового схуднення. При цьому систему схуднення на цьому м’ясі птиці дієтологи вважають найбільш швидкої і високоефективною. При правильному дотриманні всіх вимог і правил дієти на індичатині всього за чотири дні ви зможете позбавитися від 5-7 кілограмів зайвої ваги.

Дієта на індичатині відноситься до групі короткострокових білкових систем схуднення, яка дає ефективні обнадійливі результати. При використанні дієти на індичатині в середньому за один день цілком можливо позбавитися від двох кілограмів надлишкового ваги . При цьому необхідно сказати, що дієтичний білковий раціон харчування повністю збалансований і вам надалі вдасться зберегти втрачену вагу надовго.

Основними достоїнствами системи схуднення на індичатині є те, що ваш раціон харчування буде побудований правильно.

Ви будете вживати в їжу тільки ті продукти харчування, в яких мало калорій . так як в раціоні пропонованої дієти відсоток вмісту жиру дуже низький. У м’ясі індички міститься багато вітамінів і корисних для організму мікроелементів: вітаміни групи В, залізо, фосфор, селен, натрій, калій. Кожен з перерахованих компонентів в тій чи іншій мірі несе відповідальність за процес схуднення. Тому індичину часто називають каталізатором схуднення . Ще однією перевагою цього дієтичного виду м’яса є те, що воно повністю засвоюється організмом людини. Страви, приготовані на основі м’яса індички, легко і швидко перетравлюються і не перевантажують шлунково-кишковий тракт.

Такий спосіб схуднення може бути рекомендований до використання тим людям, у яких в наявності є різні хронічні захворювання, пов’язані з органами травлення.

В м’ясі індички міститься всього 20% жиру . але навіть така кількість індичого жиру буде корисно для худне людини, так як він робить великий вплив на обмінні процеси речовин в організмі людини.

Протягом чотирьох днів дієти на індичі м’ясі вам слід поєднувати індичину з різними видами овочів . Такі овочі необхідно використовувати як у сирому, так і приготованому вигляді. Дуже важливим застереженням при дотриманні дієти на індичатині є те, що табу накладається на вживання хліба, всіх борошняних та зернових виробів . Суворе дотримання цієї вимоги є дуже важливим фактом для швидкого отримання ефективного результату.

Зразок меню раціону харчування дієти на індичатині

Для однієї порції тушкованих овочів необхідно загасити нарізані овочі (два помідори середніх розмірів, три солодких перцю, половину головки ріпчастої цибулі) з невеликою кількістю солі, на сковороді з додаванням двох десертних ложок оливкової олії.

  порція овочевого салату з моркви, яблука і капусти.
  50 грамів відвареного ямса індички.
  порція відвареної спаржевої квасолі з додаванням невеликої кількості солі.
  100 грамів відвареного м’яса індички; порція овочевого салату зі свіжого редису з зеленню з додаванням оливкової олії.
  100 грамів тушкованого м’яса індички з додаванням двох зубків часнику, одного баклажана з додаванням однієї чайної ложки рослинної олії.
  один великий свіжий солодкий перець.
  50 грамів відвареного м’яса індички; порція овочевого салату з моркви і капусти з додаванням однієї десертної ложки оливкової олії.
  порція супу, звареного на основі 200 грамового шматка м’яса індички з додаванням зелені кропу, петрушки, селери і невеликої кількості солі. 100 грамів відвареного м’яса індички.
  100 грамів відвареного м’яса індички, що залишився від приготування обідньої супу.
  порція супу, звареного на основі 200 грамового шматка м’яса індички з додаванням зелені кропу, петрушки, селери і невеликої кількості солі.

Протягом всього часу дотримання дієти на індичатині рекомендується пити несолодкий кави . зелений чай . несолодкі види соків . мінеральну негазовану воду, кисломолочні продукти з пониженим вмістом жиру.

Переглянувши меню раціону харчування дієти на індичатині, відразу стає зрозумілим, що дієта на індичатині є ситною.

Ви не будете відчувати болісних нападів голоду . Притому навіть слабкий і примхливий шлунок зможе витримати розумне поєднання м’яса індички і овочів. Завдяки використанню дієти на індичатині ви не просто позбудетеся від надмірної ваги, але і досягнете того, що у вас прийдуть у норму всі обмінні процеси, пройде швидке очищення організму від шкідливих шлаків і накопичень.

 • процент жирів у м\ясі

Comments are closed!