Дієта на чорному чаї 7 днів, відгуки, меню, результати, раціон | Як схуднути. Безкоштовні дієти, відгуки про дієти

Дієта на чорному чаї 7 днів, відгуки, меню, результати, раціон | Як схуднути. Безкоштовні дієти, відгуки про дієти Дієта на чорному чаї на 7 днів

Цілком очевидно, що вся ця дієта побудована на вживанні звичайного чорного чаю. Найпростіший чай, який кожен з нас щодня випиває по одній або кілька чашок.

Дієтологи

вважають, що саме чорний чай найбільш ефективно здатний боротися із зайвими кілограмами . ніж популярний сьогодні його зелений побратим. Він помітно прискорює проходять в організмі процеси обміну речовин, сприяє виведенню шлаків і відпрацьованих речовин з шлунково-кишкового тракту, а, відповідно, здатний надати допомогу в запобіганні скупчування жирових відкладень.

250 мілілітрів щойно завареного чорного чаю в своєму складі містять масу необхідних людині мікроелементів, мінералів і вітамінів. Безумовно, ніхто не стверджує, що склянка цього чаю здатний задовольнити добову потребу в корисних речовинах, але користь цього напою залишається очевидною.

Корисні компоненти чорного чаю для краси і здоров’я

З усіх численних корисних компонентів чорного чаю слід особливо виділити три речовини, які активно борються з жировими відкладеннями.

Найважливіший – йод. Він забезпечує нормальну роботу щитовидної залозі. А саме вона відповідає за ступінь витрачання жирів в нашому організмі. У самій звичайної чашці чорної чаю частка йоду дорівнює 3%. Це він надає всьому напою трохи гіркуватий присмак. Випиваючи одну чашку чорного чаю, людина не дає можливості відкластися 300 грамам зайвої ваги. Крім того, чорний чай, випитий перед їжею, помітно знижує апетит.

Інший важливий мікроелемент – теїн. Ця речовина сприяє прискоренню метаболізму в організмі. Він здатний скорочувати час на травні процеси. Якщо за кілька хвилин перед їжею випити чашку чорного чаю, то їжа не буде довго затримуватися в шлунку, а перевариться значно швидше, не створюючи відчуття тяжкості.

Третій компонент – пектин. Він як ніякий інший елемент сприяє зниженню ваги. Сьогодні розроблено безліч дієт, заснованих на застосуванні властивостей пектину.

Меню, раціон 7-денної дієти на чорному чаї

Дієта з використанням чорного чаю розраховується на сім днів. Кожен день перед їжею слід випивати склянку свіжого напою. Протягом дня передбачено триразове харчування: сніданок, обід і вечерю. Пити воду можна лише через 30 хвилин після їди. В інший час дня вживається лише один дозволений продукт за принципом монодієти.

Прикладом дієтичного харчування з використанням чорного чаю може служити наступний варіант.

На сніданок: перед їжею – чашка свежезаваренного чорного чаю. Цукор виключити. Через 20 хвилин – 120 грам знежиреного сиру.

На обід: перед їжею – та ж чашка чаю. Через 20 хвилин 100 грам сиру.

На вечерю: перед їжею – та ж чашка чаю. Через 20 хвилин – 110 грам сиру.

Для монодієти можна обирати будь нежирні продукти: варене м’ясо, філе курки, риба, морепродукти, а також овочі. Кількість фруктів слід обмежити.

Відгуки про результати дієти на чорному чаї ви можете залишити в коментарях

  • меню на чаю чорного щоб схуднути

Comments are closed!

_0.31MB/0.00556 sec