Дієта на активованому вугіллі (вугільна дієта) – edimka. ru

Дієта на активованому вугіллі (вугільна дієта) – edimka. ru Дієта на активованому вугіллі (вугільна дієта)

Останнім часом все більшою популярністю користується вугільна дієта. Більше 10 років відомі актриси і моделі скидають вагу завдяки активованому вугіллю. Давайте розглянемо, як працює дана дієта

.

Основні властивості вугілля

Всім відомий факт, що активоване вугілля виводить з організму людини токсини, продукти розпаду, гази і зайву воду. У медицині вугілля почали застосовувати ще в XIX столітті. Зараз активоване вугілля – найпопулярніший засіб при отруєннях, метеоризмі, діареї та алергії. Тому для багатьох стало відкриттям те, що вугілля може сприяти схудненню. Дієтологи сперечаються про вплив вугілля на втрату ваги, але рекомендують його для проведення детоксикації організму.

Способи застосування активованого вугілля для схуднення

Приймати активоване вугілля з метою скинути вагу можна кількома способами.

Перший спосіб є самим щадним. Натщесерце потрібно приймати 2 таблетки активованого вугілля, запиваючи однією склянкою води. При цьому немає необхідності кардинально міняти раціон харчування, але обов’язково потрібно з’їдати не менше 300 гр овочів і 150 гр сиру низької жирності. Подібна схема живлення дозволяє скидати близько 1 кілограма за тиждень.

Існує й інший спосіб використання активованого вугілля для схуднення. Даний спосіб передбачає прийом великих доз вугілля з розрахунку: 1 таблетка на 10 кілограмів ваги. Дану дозу можна приймати вранці натщесерце або ж розділити її на рівні порції і приймати протягом дня за годину до їжі, запиваючи великою кількістю води.

Також можна починати процес схуднення з першого способу і закінчувати другим. Рекомендується вживати вугілля протягом 60 днів, чергуючи 10 днів прийому і 10 днів перерви.

Протипоказання до застосування активованого вугілля

Прийом активованого вугілля має ряд протипоказань. Їх наявність пояснюється тим, що спочатку вугілля застосовувався для виведення токсичних речовин з організму, а не для схуднення. Так надмірне споживання вугілля може спричинити за собою вимивання корисних речовин, таких як вітаміни, мікроелементи, білки і жири. Тривалий прийом вугілля веде до порушень травлення: запорів, діареї, блювоти. Також можуть виникнути алергічні реакції.

Категорично не можна приймати вугілля людям з виразковими ураженнями шлунка та дванадцятипалої кишки, при шлункових кровотечах. З обережністю радять поєднувати прийом активованого вугілля з іншими лікарськими препаратами.

Офіційна медицина виступає проти застосування вугілля з метою позбавлення від зайвої ваги. Вам слід проконсультуватися з лікарем перед прийомом активованого вугілля у великих дозах для схуднення.

Перш ніж сісти на дієту “ Дієта на активованому вугіллі (вугільна дієта) “, порадьтеся з лікарем!

  • схуднення на вугілних

Comments are closed!