Дієта на активованому вугіллі: відгуки

Дієта на активованому вугіллі: відгуки Дієта з активованим вугіллям: користь чи шкода?

Дієта з активованим вугіллям набуває все більшої популярності, оскільки будується на недорогому препараті, і слідувати їй досить просто. До того ж інтернет рясніє безліччю позитивних відгуків про вживання активованого вугілля для зниження ваги. Але за рахунок чого йдуть зайві кілограми на такій дієті і не дуже шкідливо це для організму?

Діюча речовина – активоване вугілля

Активоване вугілля досить легко можна купити в торгових точках, що пропонують дієтичні продукти харчування, і аптеках. Даний препарат – це пориста речовина, яку отримують з углевмістких матеріалів, що мають органічне походження (наприклад, з деревного вугілля, торфу).

Процес виробництва являє собою термічну обробку первинних матеріалів для розкриття пор. У результаті цього всього один грам продукту набуває питому поверхню більше 500 м?. Випускається активоване вугілля у вигляді таблеток, капсул або порошку і володіє антитоксичні і абсорбуючі властивості.

Тактика схуднення

Дієта на активованому вугіллі базується на двох схемах:

Схема № 1

Доза прийому активованого вугілля постійно зростає – від четвертинки до цілої таблетки на кожні 10 кілограм наявного ваги. Препарат, згідно даним варіантом дієти, приймають один раз на день – вранці перед сніданком.

Схема № 2

Дана схема пропоDує приймати по 10 таблеток активованого вугілля в день. Однак порція при цьому розділяється на три рази (ранок, день і вечір). Препарат в такому випадку вживається натщесерце і як мінімум за годину до їжі.

Обидві схеми розраховані на десять днів. Перерва між курсами дієти – не менше десяти днів. В обов’язковому порядку, крім прийому активованого вугілля, дієта передбачає вживання в їжу дієтичних страв і відмова від смаженої, жирної, борошняної їжі. Крім того, для підвищення результативності даних схем, в допомогу рекомендуються активні заняття спортом.

Протипоказання

Оскільки активоване вугілля – потужний сорбент, то вживати його категорично протипоказано при:

    системному прийомі будь-яких лікарських препаратів; при кровотечах шлунково-кишкового тракту; навіть при мінімальних порушеннях цілісності слизових оболонок (гастриті, виразковий коліт, виразці дванадцятипалої кишки або шлунку).

Який же результат? Користь

Схуднення за допомогою активованого вугілля здатне допомогти природної детоксикації організму, виступаючи як активний інгредієнт в товстому кишечнику. У результаті препарат, проходячи весь шлунково-кишковий тракт, ефективно звільняє організм від токсинів, наділяє його енергією.

Крім того, проведені дослідження встановили, що в процесі схуднення активоване вугілля уповільнює прогресуючі специфічні клітинні зміни, пов’язані зі старінням, тобто має властивість продовжувати молодість організму в цілому.

Також регулярне використання вугілля значно покращує функціональність печінки, наднирників та нирок.

Шкода

Але, на жаль, дієта з активованим вугіллям може принести організму не лише допомогу, але і шкоду. Найчастіше це відбувається у випадках непомірного вживання даного препарату: сорбент не тільки виводить з організму токсини, але і не дає засвоюватися корисним елементам (вітаміни, мінерали, білкам і т. п.). Тривалий і неконтрольований прийом активованого вугілля може порушити роботу травних органів і привести до запорів, гастритів і коліту.

Чи варто слідувати даній дієті?

Вживання активованого вугілля з метою зниження ваги – досить результативний спосіб позбутися від зайвих кілограмів. Однак перед дієтою варто упевнитися у відсутності протипоказань до прийому даного препарату, а в процесі схуднення необхідно строго дотримуватися обраної схеми і не перевищувати рекомендовану дозу вугілля. У такому випадку ефект від дієти буде максимальним і не завдасть шкоди здоров’ю.

  • похудати з активованим вугіллям

Comments are closed!