Дієта на активованому вугіллі, схеми, рекомендації, відгуки – SlimDown. Ru

Дієта на активованому вугіллі, схеми, рекомендації, відгуки – SlimDown. Ru Дієта на активованому вугіллі

Останнім часом мало хто не чув про нібито чудодійною методикою схуднення в основі якої лежить простий і доступний широким масам активоване вугілля. Що собою являє дієта

з активованим вугіллям, чи кожен може нею скористатися і чи не завдає вона шкоди нашому організму? Про це розповість наша стаття.

Що таке активоване вугілля?

Активоване вугілля (карболен, активне вугілля) являє собою пористе речовина, що отримується з певних вуглець матеріалів органічного походження (це, перш за все, деревне вугілля). Процес виробництва активованого вугілля полягає в розкритті пір шляхом термічної обробки (без доступу повітря). Всього 1 г продукту після цього має загальну питому поверхню, що перевищує 500 м?. Величезна вбирає здатність активованого вугілля дозволяє зв’язувати і виводити з організму токсини, зайву рідину і продукти розпаду.

Як альтернатива пропонуємо вам методику схуднення на білому вугіллі. який аналогічний чорному по своїй дії, але має кілька переваг.

Схеми дієти

Дієта на активованому вугіллі будується на двох схемах. Перша полягає в поступовому збільшенні дози прийому даного препарату. Зрештою вона повинна досягти крайньої величини, що становить 1 таблетку на кожні 10 кг ваги. Вугілля в даному варіанті дієти приймають вранці, до першого прийому їжі.

Друга схема дієти пропонує вживати по 10 таблеток в день, але розподіливши цю порцію на 3 рази. Таблетки і в даному випадку вживаються натщесерце (трапезувати можна не раніше, ніж через годину).

Тривалість будь-який з схем дієти – 10 днів. Перерва має становити не менше, ніж 10 днів. Крім самого активованого вугілля дієта включає в раціон будь дієтичні страви, приготовані за допомогою щадних методів теплової обробки (продукти можна гасити, відварювати, готувати на пару, запікати без жиру). Не варто думати, що один лише сорбент здатний чудесним чином позбавити від зайвої ваги – він лише чистить організм і не більше того. Бажаючи схуднути на такій дієті, не завадить активно займатися спортом.

Протипоказання і застереження

Насамперед, варто зауважити, що дієта з активованим вугіллям може нанести і шкода – непомірне споживання сорбенту не тільки чистить організм, але і перешкоджає засвоєнню корисних елементів (вітамінів, мінералів, білків та ін.) Тривалий прийом активованого вугілля може привести до порушення роботи травних органів (зокрема – до стійких закрепів).

Активоване вугілля не можна вживати тим людям, яким показаний системний прийом будь-яких медикаментів. Крім того, він не повинен вживатися:

    при кровотечах, локалізованих в органах травлення; при будь-якому порушенні цілісності слизової оболонки ШКТ (це може бути неспецифічний виразковий коліт. виразка шлунка і дванадцятипалої кишки та ін.)

У питаннях схуднення не варто покладатися на адсорбуючі властивості активованого вугілля – якщо вага в процесі дієти і йде, то лише за рахунок виведення зайвої рідини і шлаків. Худніть, переглянувши свій раціон харчування і ведучи активний спосіб життя, а вугілля використовуйте лише для чистки організму.

  • Активоване вугіля
  • активне вугілля дієта 5 кг
  • схеми щоб схуднути

Comments are closed!

_0.31MB/0.00504 sec