Дієта на активованому вугіллі для схуднення

Дієта на активованому вугіллі для схуднення Дієта на активованому вугіллі для схуднення

З кожним роком огрядних людей стає на планеті все більше, цьому сприяє несприятлива екологічна обстановка і повальне захоплення перекушуваннями на ходу і комбінатами швидкого харчування, такими як Ростікс і Макдональдс.

Але нарівні з цим багато людей шукають все нові способи для схуднення, щоб докладати для цього мінімум фізичних і моральних зусиль, та й у фінансовому плані, щоб така дієта не була обтяжливою. З цієї точки зору дієта на активованому вугіллі – просто ідеальний варіант для охочих схуднути швидко і не відвідуючи спортзал.

Однак існує небезпека неправильно розрахувати дозування і тоді може статися виснаження організму . оскільки активоване вугілля однаково добре вбирає як шкідливі, так і корисні речовини. І щоб не завдати шкоди своєму організму, дієта на активованому вугіллі повинна супроводжуватися прийомом комплексу вітамінів.

Розробники дієти пропонують скористатися одним з двох наявних способів, в першому випадку відбувається поступове нарощування загальної частки активованого вугілля, а в другому – спочатку приймається залежна від ваги людини дозування.

1-ий варіант дієти на активованому вугіллі

Початковий прийом таблеток повинен припадати на голодний шлунок, бажано тільки прокинувшись. Починати можна від однієї до трьох таблеток, поступово довівши їх кількість до необхідного обсягу. Вирахувати потрібну кількість таблеток можна з розрахунку одна таблетка на десять кілограм ваги людини. Дотримуватися такої дієти необхідно протягом десяти днів, а потім на десять днів робиться перерва.

2-ий варіант схуднення

Дієта за допомогою активованого вугілля за другим варіантом передбачає вживання заздалегідь розрахованої кількості таблеток, різниця лише в тому, що їх прийом ділиться на весь день. Рекомендується приймати вугілля за годину перед черговим прийомом їжі, таким чином виходить триразове харчування, і прийом таблеток також розбивається на три частини. Дотримуватися дієти потрібно протягом десяти днів, потім десять днів дати відпочити організму і знову повторити курс.

Щоб зрозуміти механізм роботи активованого вугілля в цій дієті, необхідно згадати його пористу структуру, яка дозволяє вбирати обсяги, набагато перевищують вагу таблетки. Потрапляючи в організм, активоване вугілля збирає надлишки ліків, отрути, якщо вони присутні, надлишки води або жиру, а також шкідливі шлаки і непотрібні речовини. Потім вони виводяться з організму природним шляхом.

Схуднення за допомогою активованого вугілля засновано на здатності адсорбенту виводити з організму людини зайвий відпрацьований матеріал, який у величезній кількості накопичується в кишечнику. Але якщо при діареї активоване вугілля може втихомирити її, то іноді в процесі дотримання дієти виходить протилежний ефект. Імовірність запорів варто розглядати як побічний ефект такої дієти, але можливо внести коректування в свій раціон харчування, забезпечивши себе достатньою кількістю продуктів, що містять клітковину.

Безсумнівно, схуднення за допомогою активованого вугілля можна вважати альтернативним способом позбавлення від зайвих кілограмів, але за умови точного дотримання всіх рекомендацій і суворого спостереження за станом здоров’я.

Поширенню дієти сприяє низька вартість препарату і вільний відпустку в будь-якій аптеці країни, а також майже повна відсутність протипоказань для їх застосування. Але вони є і їх необхідно озвучити. Активоване вугілля категорично заборонений хворим з виразкою шлунка, а також кровотечами в органах травлення або шлунково-кишкового тракту.

(26 Голосів)

Comments are closed!

_0.31MB/0.00584 sec