Дієта на активованому вугіллі, дієта Алли Пугачової для схуднення на активованому вугіллі – MissFit. Ru

Дієта на активованому вугіллі, дієта Алли Пугачової для схуднення на активованому вугіллі – MissFit. Ru Дієта на активованому вугіллі Що потрібно знати про дієту на активованому вугіллі

Дієта на активованому вугіллі ось уже кілька місяців набирає популярність як серед молоді, так і жінок старше 40 і навіть 50 років…

Кому ж прийшло в голову пити ліки, щоб схуднути? З’ясувати це навряд чи можливо. Але це й неважливо для наших жінок. Чому? Є така хвороба – орторексія. Люди, їй підвладні, вважають нормою регулярне дотримання дієт, які хтось назвав не тільки ефективними, але і корисними для здоров’я (на ділі ж є небезпечними і незбалансованими). І в нашій країні кількість людей, які змінили свій звичайний раціон на користь здорового харчування, неухильно зростає. При цьому велика частина з них не замислюється про справжній ефект, який дають експерименти з їжею. Жіночі форуми рясніють порадами щодо відмови від якихось продуктів, в темах приводяться описи дієт будь-якої складності, як фізичної, так і фінансової.

Так от, нещодавно в мережі з’явився розповідь про нову дієті, чутки про яку тут же оселилися на тисячу жіночих сайтів. Це дієта для схуднення на активованому вугіллі, яка дозволяє абсолютно не відмовляти собі в якій-небудь їжі і не знижувати її кількість.

При цьому з організму виводяться токсини і «шлаки» разом з непотрібними кілограмами. Секрет у вживанні великої кількості активованого вугілля перед кожним прийомом їжі. Думаєте, це нереально? Ви праві!

Звичні з дитинства чорні таблетки рятують при отруєннях, так як є ефективним і при цьому недорогим абсорбентом. Маленькі таблетки розпадаються ще про роті під впливом слини, рухаючись по шлунково-кишковому тракту, вони вбирають токсини. Вугілля не абсорбує жир, він не вміє всмоктувати вуглеводи! Дієта з активованим вугіллям може стати причиною затримки спорожнення кишечника. Тому дуже часто при дотриманні «чорної» дієти люди приймають проносне, що негативно позначається на подальшій роботі травної системи. Вбираючи токсини, вугілля поступово вбиває мікрофлору ШКТ і стає причиною дисбактеріозу. Ліки перешкоджає засвоєнню організмом поживних речовин, що надійшли з їжею. Це призводить до браку вітамінів і мінералів, особливо кальцію, який відповідає за міцність кісток, красу волосся і нігтів і здоров’я зубів!

Але якщо все так погано, що ж за дієта Алли Пугачової на активованому вугіллі всюди рекламується? Невже зірка такого масштабу не знає про можливі негативні наслідки такого схуднення? Швидше за все, Алла Пугачова ніколи і не намагалася таким чином схуднути. Це черговий міф.

Щоб відчути себе краще і позбавити організм від шкідливих речовин, не потрібно переривати Інтернет у пошуках «корисних» рекомендацій – дієта на основі активованого вугілля відгуки позитивні може мати тільки у тих, хто крім вживання таблеток, ще й правильно харчувався, стежачи за калорійністю свого харчового раціону. Вам же необхідно звернутися за консультацією до лікаря дієтолога, який дасть правильні поради і допоможе скласти підходящу здорову дієту. А активоване вугілля для схуднення аж ніяк не кращий засіб.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00424 sec