Дієта на 3 дні – експрес схуднення, відгуки

Дієта на 3 дні – експрес схуднення, відгуки Дієта на 3 дні

Дієта на 3 дні є одним з найпопулярніших методів схуднення, починаючи з вісімдесятих років минулого сторіччя. До основних її достоїнств відносять досить швидкий результат. Завдяки низькокалорійному

експрес схудненню за 3 дні можна, за відгуками багатьох, схуднути на 2-3 кг.

На думку дієтологів, подібна експрес дієта за 3 дні є великим стресом для організму, особливо при звичці щодня з’їдати великі обсяги їжі. Цей метод викликає серйозні психологічні проблеми, пов’язані з підвищеною дратівливістю, яку викликає відчуття голоду. Починати слідувати експрес дієті на 3 дні бажано з п’ятниці, оскільки працездатність в ці дні падає. До того ж у цей період рекомендується дотримуватися режиму сну, приділяючи йому не менше 8 годин.

Раціон дієти на 3 дні

Перший день дієти для схуднення 3 дні (1024 калорій) включає в себе:

    Сніданок – чорний чай або кава, половину грейпфрута, один тост з ложкою арахісового масла; Обід – 100-150 г тунця, один тост і чорний чай або кава; Вечеря – 50-60 г курки або будь-якого пісного м’яса, стакан морквяного соку, одне яблуко, по 100-150 г вареної зеленої квасолі і ванільного морозива.

Другий день експрес дієти на 3 дні (1137 калорій) включає:

    Сніданок – чорний чай або кава, одне варене круто яйце, 1/2 банана, один тост; Обід – 100-150 г тунця, 8 солоних креке 3в; Вечеря – 1/2 банана, півсклянки морквяного соку, 100-150 г відвареної капусти брокколі, 50-60 г морозива, 2 шматочки пісної яловичини.

Третій день дієти для схуднення 3 дні (924 калорій) включає:

    Сніданок – чорний чай або кава, 5 солоних крекерів, 30 г сиру Чеддер, одне яблуко; Обід – чорний чай або кава, одне варене яйце, один тост; Вечеря – по 100-120 г дині, тунця, вареної кольорової капусти, стакан морквяного соку і 50-60 г морозива.

На думку багатьох дієтологів, дана дієта на 3 дні не є корисною і набагато ефективніше переглянути свої звички, що викликали зайву вагу, ніж слідувати низькокалорійним дієтам. Однак у випадках, коли необхідно скинути 2-3 кг за короткий термін, ця дієта на 3 дні, за відгуками, є досить ефективною.

Відповідно з основними принципами, для того, щоб схуднути, дієту за 3 дні потрібно дотримуватися до найдрібніших деталей . проте у разі необхідності деякі інгредієнти в раціоні можна змінити. Так, тунець можна замінити сиром, грейпфрут – апельсином, брокколі – кольоровий капустою, морозиво – йогуртом, морква – буряком, м’ясо і яйце – тофу, крекер – тостом, арахісове масло – мигдальним.

Дієти на 3 дні можна дотримуватися раз на тиждень у разі, якщо протягом наступних чотирьох днів на тиждень повноцінно і збалансовано харчуватися.

Найбільшу небезпеку набрати назад втрачений вагу представляють три перші дні після дієти. Тому для того, щоб зусилля не пропали даром і вага не повернувся, харчування має бути стриманим і збалансованим.

Вважається, що секрет дієти на 3 дня полягає в унікальній метаболічної реакції, яка дозволяє спалювати зайвий жир, очистити організм і знизити рівень холестерину. Однак дієтологи схильні припускати, що головною причиною зниження ваги є її низька калорійність.

Як зменшити апетит під час експрес дієти на 3 дні

Оскільки дієта на 3 дні є низькокалорійної, під час її дотримання великі труднощі доставляє супроводжує її постійне відчуття голоду, яке має не тільки фізичні, а й психологічні причини. Щоб легше і швидше схуднути на дієті за 3 дні, можна скористатися кількома порадами для того, щоб цей процес протікав не так болісно :

    За спостереженнями не тільки тих, хто дотримується дієти, а й багатьох лікарів-натуропатів, відчуття спраги і голоду не так легко відрізнити. Чиста вода допомагає управляти почуттям голоду під час дієти на 3 дні, якщо пити її в достатній кількості протягом дня, особливо за деякий час перед їжею. Крім того, багато досліджень показують, що при дотриманні правильного водного балансу схуднення на дієті за 3 дні відбувається інтенсивніше. Добова доза води повинна становити не менше 2 літрів, при цьому вода зі свіжим соком лимона або лайма особливо корисна для зниження ваги; Згідно багатьом дослідженням недолік сну в силу психологічних причин найчастіше компенсується зайвої їжею. До того ж, під час деяких фаз сну, які зазвичай наступають між шостим і восьмим годиною, калорії спалюються інтенсивніше. Тому максимально ефективно поєднувати схуднення на дієті на 3 дні з повноцінним восьмигодинним сном; Зайва вага найчастіше є наслідком звички є дуже швидко, не пережовуючи їжу ретельно. Під час дієти для схуднення 3 дня рекомендується знайти час для того, щоб насолодитися кожним шматочком їжі, довго й інтенсивно пережовуючи її. За багатьма дослідженнями, відчуття насичення зазвичай не виникає раніше, ніж через 20 хвилин з моменту початку їди. Тому для полегшення симптомів голоду рекомендується приймати їжу не менше цього часу.

Вправи для схуднення на дієті 3 дня

Низька кількість калорій, на якому заснована дана дієта, зазвичай не сприяє підвищеному рівню енергії. Тому під час експрес схуднення за 3 дні вітаються незначні фізичні навантаження.

Згідно з деякими дослідженнями, проведеним у Великобританії, аеробні вправи в цей період переважніше будь-яких силових тренувань, що вимагають великого м’язового напруження. Найбільш корисними для експрес схуднення за 3 дні вважаються пішохідні прогулянки, плавання, біг, аеробні танці, а також катання на велосипеді і лижах.

У випадках, якщо подібні розвантажувальні дні проводяться раз на тиждень, то в дні повноцінного харчування можна займатися інтенсивними тренуваннями, що допоможе закріпити отриманий під час схуднення на дієті за 3 дні результат.

Застереження для експрес схуднення за 3 дні

За відгуками дієту на 3 дні дотримуватися досить складно, оскільки впродовж цього часу її супроводжує відчуття голоду. При виникненні сильних головних болів і запаморочення дієту рекомендується перервати. Особливо це стосується ситуацій, коли під час дотримання дієти необхідно фізичне і розумове напруження.

У перший день після закінчення дієти на 3 дні слід обмежити вживання їжі, багатої вуглеводами, при цьому можна з’їсти великі обсяги овочів і м’яса.

Так само під час дієти на 3 дні, за відгуками, часто виникає психологічна туга за звичною їжі, найчастіше по солодкій випічці. Тому особливо в перший день після закінчення дієти слід дотримуватися обережності і постаратися не набрати знову втрачені насилу зайві кілограми. Звичайно, якщо смакові звички відразу перебороти не виходить, то потрібно постаратися є вуглеводну і жирну їжу невеликими порціями, чергуючи її з овочами та фруктами.

Comments are closed!