Дієта Мухіної: голковколювання проти зайвої ваги | passion. ru

Дієта Мухіної: голковколювання проти зайвої ваги | passion. ru Суть методики

Дієта Мухіної поєднує в собі одне з найпопулярніших напрямків у китайській медицині – голковколювання, і формує певний раціон харчування. Завдяки впливаю голки на так звані «точки голоду», пацієнт, який бажає

схуднути, знижує кількість споживаної їжі.

Починається все з відвідин клініки, де після невеликої бесіди лікар дізнається про побажання, планах і труднощі пацієнта, проводиться короткий дослідження, за допомогою якого вибирають вухо для установки голки.

Голка виглядає як елегантна сережка, і завжди можна вибрати її по своєму смаку – бувають з білого і жовтого золота, з підвісками, стразами та іншим декором. Деякі фахівці стверджують, що підвіски підсилюють ефект, так як надають додатковий вплив на больові точки.

Секрет сережки в тому, що вплив на певні точки допомагає контролювати ферментну систему, поліпшити обмін речовин і створити баланс між засвоєнням і розщепленням жирів. Також під час першого сеансу пацієнта обколюють в області живота і стегон, проводять контрольне зважування і призначають персональний режим харчування.

Далі на зважування і обмірювання рекомендується їздити раз на 1-2 тижні. При неможливості настільки регулярного відвідування можна скоротити поїздки до 1 разу на місяць. На кожній зустрічі проводяться повторні обколювання живота і стегон – це допомагає тримати шкіру підтягнутою після втрати зайвих кілограмів. Процедура займає близько 20 хвилин – проблемні зони обколюють спеціальними голками, і протягом цього часу пацієнт просто лежить не рухаючись.

Але, звичайно ж, одним голковколюванням і сережкою справа не обмежується. Всі ці процедури необхідно поєднувати з дієтичним харчуванням.

Що ще почитати по цій темі?

Стандартна схема прийому їжі по Мухіної – це дотримання суворого режиму. По-перше, харчуватися слід з 9 до 18:00. По-друге, в день має бути три прийоми їжі по 150-200 грамів. Перед вживанням всю їжу необхідно зважувати, щоб не перевищувати покладену норму. Зазвичай дієта триває від 1 до 6 місяців – це залежить від кількості зайвих кілограмів і цілей схуднення.

Меню для дієти Мухіної

Отже, є список продуктів, які не можна вживати, якщо ви хочете схуднути за допомогою даного методу.

Не можна вживати:

    газованої води і алкоголь, сардельки і сосиски, чіпси, соління і копченості, горіхи, кукурудзу, крупи, злаки, варену моркву і буряк, картопля, борошняні вироби, банани і виноград.

Два рази на тиждень можна балувати себе сиром. При цьому кількість фруктів не повинно перевищувати 50 грамів в день. Не можна вживати фруктозу і краще утриматися від меду. Категорично варто відмовитися від куріння.

Що ж залишається в раціоні?

    Замість цукру – замінник, соки тільки несолодкі, птах, м’ясо, риба, фрукти, овочі, ягоди, гриби, яйця, знежирені молочні продукти, квасоля, горох, клітковина, сметана або майонез (не більше 1 ч. ложки на день).

Comments are closed!

_0.31MB/0.00465 sec