Дієта моделей – відгуки результатів жорсткої дієти для моделей

Дієта моделей – відгуки результатів жорсткої дієти для моделей Дієта моделей – відгуки результатів жорсткої дієти для моделей

Дієта моделей для схуднення досить жорстка дієта, але при всьому цьому дозволяє щодня позбавлятися від зайвої ваги. Цілком природно, що такий результат вимагає повної відмови від цукру і солі.

Повторювати дієту частіше, ніж один раз на місяць не рекомендується.

Дієту для моделей можна назвати корисною, але в дієвості їй точно не відмовиш.

Термін дієти невеликий всього три дні .

Меню дієти моделей

– На сніданок з’їдайте варене всмятку яйце.

– Через три години черговий прийом їжі: сир 175 гр, чай.

– Через ще 3:00 повторити попереднє меню: сир 175 гр, чай.

Любіть почитати глянцеві журнали? А все тому, що від найкрасивіших фігур моделей, часом, неможливо відірвати очей? Ви думаєте, що вони, знімаючись на оболонки і заробляючи кошти, живуть легко і безтурботно? Все зовсім не так. Будь-яка дівчина чи жінка може сказати, що «кого як природа нагородила», але це висловлювання підходить для тих, хто перестав займатися своїм тілом.

Ви думаєте, що красиве тіло. яке чудово виглядає завдяки підтягнутим і еластичним м’язам – це природні дари? Якщо ви так думаєте, то знову помиляєтеся. Досить просто доглядати за собою. Якщо ви займетеся своєю фігурою, то через деякий час будете виглядати ні гірше дівчат з обкладинки.

Домогтися хороших результатів за короткий термін, вам допоможе жорстка триденна дієта моделей. Вона хороша тим, що за три дні ви можете позбутися від трьох-п’яти кілограм. Зрозуміло, як і більшість інших дієт, «триденна» виключає вживання солі і цукру. Під час дієти рекомендується приймати вітаміни, адже раціон харчування обмежений, і для того, щоб організм не постраждав, слід живити його додатковими джерелами. На дієті сидіти не більше одного разу на місяць.

Дієта «Триденна» дієта моделей.

Як ви могли здогадатися, сидіти на дієті потрібно три дні це досить жорстка дієта для моделей. За цей час з рідини дозволено вживати тільки чай (трав’яний, зелений) і воду.

Протягом трьох днів дотримуйтеся такого раціону:

    На сніданок з’їдайте одне яйце некруто. Через три години можна з’їсти близько двохсот грам сиру і чай без цукру. Ще через три години ще сто п’ятдесят-двісті грамів сиру, чай.

В цілому можна сказати, що витримати подібну дієту досить важко, але воно того варто.

Для того щоб визначитися варто вам сідати на дієту чи ні, прочитайте відгуки про дієту моделей тих, хто випробував її на собі.

Дієта моделей відгуки

Світлана:

Ось і пройшли ці три дні! Відмучилася, нарешті! Скинула два кілограми, але все через те, що не змогла утримати себе, їла полуницю на ніч. А дієта дуже ефективна, підходить особливо тим, хто любить сир. Якщо ви – власник гарної сили волі, то дієта дається легко.

Лариса:

Вирішила таки спробувати на собі триденну дієту. Ось такі почуття були кожен день.

    Перший день.

Загалом, все в порядку. День пройшов спокійно, тільки ввечері легке відчуття голоду дало про себе знати і величезне бажання «захопити» холодильник. Але з цим потрібно справлятися через силу. Другий день. З ранку почала боліти голова; в обід все нормалізувалося. Зустрілася з подругами, побалакали, посміялися, за цей час відволіклася від думок про їжу. Хоча, поки подружки наминали бортики з кавою, довелося вийти, інакше не витримала б, зірвалася. Вечір був просто жахливий! Є хотілося, просто жуть. Щоб скоріше пройшли всі муки, лягла спати в 8:00. Третій день.

Пройшов годину після сніданку. Є дуже хочеться, хоч що-небудь. Скушала полівітамінку, стало легше. Для того щоб відволіктися пройшлася по магазинах, зайнялася шопінгом, але він трохи затягнувся, тому обід був аж о третій годині дня. Скоро вечерю. Ура! Завтрашній день і можна їсти що-небудь крім сиру.

А ось як виглядають результати дієти моделей. За три дні позбулася трьох кілограмів. В цілому дуже навіть непогано, але хотілося б більшого результату. Може бути, через тиждень повторю. І до речі, не забувайте про полівітаміни, я пила тільки на третій день, так і стало набагато легше. Всі удачі!

Юля:

Для тих, кому потрібно скинути пару – трійку кілограм, підходить як не можна до речі. А якщо сидіти на дієті в поєднанні з фізичними навантаженнями, то й зовсім можна досягти відмінних, що радують результатів. Я слідувала другому прикладу, і тому мій результат: 4 кілограми як не бувало.

  • відгуки про триденну дієту супер моделей

Comments are closed!