Дієта мінус 7 кг за тиждень

Дієта мінус 7 кг за тиждень Дієта мінус 7 кг за тиждень

За рекомендаціями дієтологів можна скидати близько 4 кг на тиждень, але бувають ситуації, коли необхідно терміново скинути зайву вагу і як можна швидше. Тоді на допомогу приходить дієта мінус 7 кг за 7 днів, а якщо є бажання рівномірно скинути вагу, то можна скористатися ще одним варіантом дієти – мінус 7 кг за місяць.

Дієта мінус 7 кг за тиждень та її основні принципи

За такий короткий термін досить складно скинути велику вагу, для цього доведеться постаратися, тим більше, якщо є бажання не нашкодити власному здоров’ю. І полягає така дієта в комбінації овочів і кефіру. Страви або запікаються або варяться, як у воді, так і на пару.

Завдяки такому корисному поєднанню і способом приготування, організм отримує максимум можливих корисних речовин і не страждає від нестачі вітамінів і мікроелементів. Дозволених продуктів досить багато, тому почуття голоду не буде нав’язливою ідеєю. Така дієта є поєднанням розвантажувальних днів. Якщо немає яких-небудь специфічних захворювань і протипоказань, то дієту 7 кг за 7 днів можна повторювати кожен місяць.

Основа харчування кожен день – півлітра кефіру. Цей обсяг ви випиваєте в поєднанні з різними продуктами, кожен день різними. Наприклад:

• У понеділок – варена куряча грудка.

• вівторок – печена картопля.

• середу – різні фрукти (дозволені будь-які, крім калорійних винограду і банана).

• четвер – варену в мундирі.

• П’ятниця – фрукти.

• суботу – півтора літра мінеральної води (кефір в цей день не вживаємо).

• неділю – фрукти.

На основі фруктів і кефіру можна готувати різні коктейлі, які урізноманітнюють меню і зроблять раціон не настільки одноманітним. У напій можна додавати до однієї ложки меду. Чіткого раціону дієти немає, можна міняти дні на свій розсуд, також дозволені до вживання сухофрукти, що теж дає можливість експериментувати з раціоном.

Ще особливостями цієї дієти є те, що необхідно розбити своє денне меню на 6 прийомів їжі, враховуйте це.

Вихід їх дієти також має свої особливості – в перші кілька днів не варто надто навантажувати ЖКТ, вживайте нежирне варене м’ясо, печені овочі і легкі супи.

Після припинення дієти 7 кг за тиждень можливий набір одного-двох кілограмів, але результат повернеться вв протягом декількох днів. Дієта мінус 7, відгуки по якій позитивні, досить проста і не завдає істотної шкоди організму.

Дієта мінус 7 кг за місяць

Скинути 7 кг за місяць достатньо реально, причому без особливих втрат для організму. Практично будь-яка дієта дає можливість отримати такий результат. Основна складність – протриматися на дієті весь цей місяць і не зірватися. Для цього дієта мінус 7 кг за місяць повинна бути збалансованою і не «голодної», адже доведеться виконувати всі свої обов’язки – працювати, спілкуватися з друзями та виконувати інші свої обов’язки, а на це все потрібні сили.

Дана дієта передбачає поєднання білкових і овочевих днів. Не дивлячись на досить високий рівень вмісту корисних речовин, необхідно приймати полівітаміни.

При дотриманні цієї дієти необхідно виключити солодкі і газовані напої, алкоголь, солодощі та здобу, макаронні вироби.

На початку кожних 10 днів дієти (1-2 день, 11-12 і 21-22 дні) необхідно дотримуватися особливих розвантажувальні дні, в які дозволено вживати в їжу 1-2 літри молока або кисломолочних продуктів, 1 стакан томатного соку або пару томатів, 2 шматки чорного хліба.

Після розвантажувальних днів слід два дні білкової їжі, коли дозволений кави з молоком, хліб грубого помолу з маслом, пів чайної ложки меду, бульйон, відварне м’ясо або риба, молоко, чай, 2 яйця і 50 г сиру, і склянка кефіру.

Потім йдуть овочеві дні. У цей час можна вживати 4 яблука, 4 банана, овочевий суп або салат (наприклад, вінегрет), хліб і чай з медом.

Білкові та овочеві дні чергуються, перемежовуючись розвантажувальними. Дієта мінус 7 кг за місяць має дуже хороші відгуки, так як дозволяє плавно і без особливих складнощів знизити вагу до бажаного.

Цікава стаття? Поділіться з друзями:

Comments are closed!