Дієта: мінус 6 кілограм за 7 днів :: дієта на 7 днів, дієта 7 днів, дієта на 6 днів, дієта на тиждень мінус 7 кг, дієти на 7 днів, дієта 6 днів, дієта 7 днів 7 кг, дієта на 7 днів 7 кг, дієта за 7 днів, дієта мінус 7 кг, Як схуднути? Схуднути легко і швидко. Практичні поради про схуднення

Дієта: мінус 6 кілограм за 7 днів :: дієта на 7 днів, дієта 7 днів, дієта на 6 днів, дієта на тиждень мінус 7 кг, дієти на 7 днів, дієта 6 днів, дієта 7 днів 7 кг, дієта на 7 днів 7 кг, дієта за 7 днів, дієта мінус 7 кг, Як схуднути? Схуднути легко і швидко. Практичні поради про схуднення. Дієта: мінус 6 кілограм за 7 днів

Дієта

Експрес-дієти

небезпечні шкодою, які можуть завдати організму, тому рекомендується як входити, так і виходити з дієти плавно.

Щоб не вийшло так, що вчора на вечерю сьели тазик олів’є з цілим батоном, майонезу присмаченим, а сьогодні снідаємо склянкою кефіру, і навпаки – вчора на вечерю випили склянку грепфрутовго фрешу, а снідаємо вже свинячим стейком запиваючи колою.

Худнемо з розумом!

Отже експрес-дієта на 7 днів:

День перший . на сніданок випиваємо стакан кефіру, щоб запустити шлунково-травний тракт і обмін речовин вцілому, на обід – 20 грам твердого сиру і 2 яйця, зварених круто.

День другий . звикаємо – на сніданок стакан кефіру, кефір досить калорійний і виключно корисний продукт. Обід – одне яйце круто і яблуко. Про користь яблук для схуднення сказанно багато, нагадаємо, що яблуко перетравлюється досить довго, і об’єктивно його вистачить надовго, всупереч голоду, який породжений звичкою. Вечеря – варене яйце.

День третій . на сніданок – несолодкий чай, в обід – 150 грам нежирного натурального сиру, на вечерю салат (овочевий і без майонезу звичайно ж).

День четвертий . Випиваємо на сніданок стакан кефіру, в обід – яйце і чорнослив (8 штук) – глюкоза організму потрібна і її нестача до цього моменту може вже відчуватися. Вечеря – яйце.

День п’ятий . Несолодкий чай на сніданок, обід – 100 грам капусти або моркви, вечеря – яйце.

День шостий . стакан кефіру сутра, в обід – пара фруктів (яблуко або апельсин), ввечері 30 грам сиру і апельсин, маленький грейпфрут або яблуко на вибір.

День сьомий . фінішний: стакан кефіру вранці, 30 грам сиру і фрукт на обід, 2 яйця ввечері.

День восьмий – стаємо на ваги і порівнюємо зовнішній вигляд животика до і після, радіємо 🙂

Теги: дієта на 7 днів, дієта 7 днів, дієта на 6 днів, дієта на тиждень мінус 7 кг, дієти на 7 днів, дієта 6 днів, дієта 7 днів 7 кг, дієта на 7 днів 7 кг, дієта за 7 днів, дієта мінус 7 кг

  • дієта за 7 днів
  • дієта на 6 днів
  • дієта на 7 днів
  • Нормальна дієта
  • дiэта на тиждень 6кiлограм
  • дієта за сім днів
  • Дієта нормальна
  • дієта тиждень мінус 6 кілограм
  • дієти на 7 днів
  • Диета 7 днів -5 кг

Comments are closed!

_0.32MB/0.00475 sec