Дієта мінус 20 кг. Відгуки. Як скинути 20 кг за місяць? Меню для схуднення за 21 день

Дієта мінус 20 кг. Відгуки. Як скинути 20 кг за місяць? Меню для схуднення за 21 день. Дієта мінус 20 кг. Відгуки. Як скинути 20 кг за місяць? Меню для схуднення за 21 день.

Твоя фігура вимагає арифметичних дій в розмірі «мінус двадцяти»? Не вір тим, хто скаже, що скоїв така дія і отримав результат за кілька днів. Така казка занадто далека від реальності.

Як скинути 20 кг за місяць? – Дієта мінус 20 кг.

(Меню для схуднення за 21 день.)

Ближче – схуднення через двадцять один день. Насправді, це – небагато. Зате результат шокує від радості! Тобі не потрібно буде напружуватися, і придумувати меню для такої чудової дієти. Воно вже є! Лови….

Дієта мінус 20 кг. – Неделька перша.

День – понеділок.

На сніданок з’їж:

Половинка апельсинки. Одне яйце (тільки варене).

На обід:

На вибір: кавуновий скибочку, грейпфрут, стаканчик ягід, мандаринка, яблуко, груша, абрикос, динька (маленька). Скибочку будь-якого м’яса, крім баранячого.

На вечерю:

Стаканчик чаю без цукру. Один фрукт.

День – середа.

Час – будь-яке. Їж варені овочі, фрукти, салати (всі – в необмеженій кількості).

День – четвер.

Тобі, сьогодні, можна їсти рибку, овочі варені і салатик. Останнє блюдо – в будь-якій кількості.

День – п’ятниця.

Твої страви – курочка варена і варені овочі.

День – субота.

Який твій улюблений фрукт? Ось, го, на честь вихідного дня, тобі і можна їсти, поки є настрій. Їж його хоч цілий день, але не змішуй з іншими фруктами.

День – неділя.

Цей день – теж фруктовий. Вибирай, який ти ще фрукт любиш. Його і їж, протягом усього недільного дня.

Дієта мінус 20 кг. – Відгуки. Дивись, що говорять про цю дієту ті, хто її встиг, до тебе, перевірити на собі:

Кул! Зе бест! Спеціально пишу ці слова російськими літерами, а не англійськими, щоб донести до всіх своє захоплення у повній його мірою. Дієта працює! Таких – мало, до речі. Правда, схудла я на дев’ятнадцять кілограмів, а не на двадцять. Але хіба дев’ятнадцять – це поганий результат? Знали б ви, як я ним задоволена! Меню для схуднення таке одноманітне, що і худнути не хотілося відразу. Але, коли почала, важко зупинитися було. Вже дуже вабив мене результат. Його я почала спостерігати вже через чотири дні. Навіть подумала, спочатку, що у мене з вагами щось. Перевірила – вони в порядку. І я, судячи з усього, теж. Мій «мінус кілограммний» – рівно двадцять! Спочатку крутилася голова від дієти «мінус 20 кг». Правильно, звикла я до супчик всяким. Але, коли почала худнути, усвідомила, для себе, одну річ: худнути – набагато важче, ніж набирати вагу. Суджу по собі, оскільки, у людей, різна конституція тіла. Мене моя конституція ніколи не влаштовувала. Але дієта ця мені дуже допомогла: мінус сімнадцять кілограмів (з половинкою). О, Боже, як я не люблю грейпфрутовий смак…. Але, нічого не поробиш: сіла на дієту для схуднення, так як багато її хвалили і рекомендували, все ж – мінус 20 кг. Тепер хвалю її і я: жінки і дівчата, я скинула майже двадцять кілограмів за шість днів. Зізнаюся, я посилено займалася фізичною культурою, а не покладалася на дієту на сто відсотків. І не шкодую! Гімнастика ще не шкодить нікому. Не знаю, я її не витримала. Лопається тістечка, набираю вагу, сумую, шукаю силу волі, щоб почати спочатку. Тістечка – моя слабкість. Поки не можу нічого вдіяти зі своєю пристрастю. Але я наберуся сил і почну. Хочу довести, що я стою чогось.

  • як схуднути на 20 кг
  • як скинути 20 кг
  • Схуднути за місяць на 20 кг
  • як схуднути за 21 день на 20 кг
  • як схуднути на 20кг
  • як скинути 20 кг за місяць
  • Меню дієти на 20 днів
  • дієта на місяць
  • як скинути 21кг за місяць
  • Як скинути 20кг

Comments are closed!