Дієта медиків для схуднення: меню на 7-14 днів, відгуки, результати

Дієта медиків для схуднення: меню на 7-14 днів, відгуки, результати Дієта медиків Зміст статті:

Дієта медиків відноситься до найбільш екстремальних видів схуднення

Дієту медиків часто називають розробкою лікарів для пацієнтів високого ступеня ожиріння, що готуються до оперативного хірургічного втручання, в ході

якого жирові відкладення можуть створювати великі проблеми.

Однак, ніяких достовірних даних, що свідчать на користь цього твердження, немає, і швидше за все ця система харчування відношення до медицини і зовсім не має. Мало того, така методика схуднення є дуже жорсткою і передбачає велику ймовірність того, що разом із зайвими кілограмами ви можете втратити і здоров’я.

А тому, зважившись на дотримання програми схуднення медиків, варто ретельно зважити всі аргументи «за» і «проти», і оцінити свої фізичні можливості витримати неабияку навантаження на організм.

Сутність, гідності та протипоказання дієти медиків ^

Ефективність дієти медиків оскаржувати ніхто не береться – за тиждень її дотримання можна втратити цілих 10 кг зайвої ваги. При цьому ніяких проблем з набором продуктів для неї ні у кого не виникає, так як система харчування дуже проста. Головне, чого вона вимагатиме від вас, – це величезної сили волі.

Вся суть методики полягає в тому, що їсти доведеться дуже мало, а в деякі дні навіть голодувати. При цьому рясний питний режим потрібно обов’язково дотримуватися, внаслідок чого з організму починають виводитися всілякі токсини і шлаки. На початку цієї методики схуднення поживні речовини в організм надходити практично не будуть, і відчуття голоду в ці дні може бути просто нестерпним. Але потім організм починає адаптуватися до незвичного для себе раціону, і незабаром дотримання його стане не настільки страхітливим і обтяжливим, як спочатку.

Є кілька рекомендацій, що дозволяють схуднути на дієті медиків особливо ефективно:

  для підтримки балансу поживних речовин в організмі обов’язково потрібно приймати полівітамінні препарати; не потрібно допускати сильних переутомлений і фізичних навантажень в цей період; оптимальніше всього дотримуватися цієї дієтичної програми під час відпустки або канікул; якщо процес схуднення супроводжується різким погіршенням самопочуття, необхідно припинити його дотримання і звернутися за кваліфікованою допомогою до лікаря.

Крім того, ця програма схуднення має й ряд протипоказань. Вона не рекомендована людям, що мають захворювання ШКТ, серцево-судинної системи, нирок, печінки, хронічні хвороби інших органів. Протипоказана дієта медиків страждають анемією і загальною слабкістю організму, а також користувачам з харчовою непереносимістю тих продуктів харчування, які входять в раціон цієї дієтичної програми.

Ще один нюанс – цю систему харчування не можна використовувати людям з високою фізичною активністю і спортсменам, так як убогий раціон харчування не здатний забезпечити цій категорії людей достатню енергетичну підживлення.

Одним величезним плюсом дієти медиків є її неймовірна ефективність. До її мінусів відносяться наступні моменти:

  система харчування дуже жорстка, часто призводить до зривів, що тягне за собою повернення скинутої ваги і навіть більше; ця методика схуднення не відноситься до збалансованим; за наявності хронічних захворювань часто призводить до їх загострень.

Дієтологи рекомендують використовувати цю дієту лише в критичних випадках, пов’язаних з необхідністю швидкого скидання ваги, і не частіше одного разу на три місяці.

Дієта медиків: меню на 7 і 14 днів ^ Меню дієти медиків на 7 днів

понеділок

  1,5 л мінеральної негазованої води протягом дня.
  800 мл знежиреного молока на весь день, ввечері не пізніше 20.00 – 1 яблуко.

середу

  знову мінералка без газу протягом усього дня.

четвер

  овочевий салатик (капуста, морквина, зелень), заправлений олією, 1 кг салату ділиться на 3-4 прийом їжі. Можна випити несолодкий чай.

п’ятницю

  по раціону вівторка.

суботу в цей день меню буде більш різноманітним:

  сніданок: 1 варене яйце, півчашки чаю; другий сніданок: овочевий бульйон; обід: 100 г вареного м’яса, 100 г консервованого горошку; полудень: яблуко; вечеря: яблуко.

неділю

  протягом усього дня випивають 2 склянки молока, стільки ж кефіру і з’їдають 100 г сиру. На ніч можна випити кухоль несолодкого чаю.

За тиждень на такому раціоні можна скинути до 10 кг зайвої ваги.

Меню на 14 днів

Якщо семиденний програма схуднення вас не відлякала, і ви вирішили йти далі і скинути максимальну кількість ваги, то можна спробувати дієту медиків, розраховану на 14 днів. Вона дуже схожа з тижневої методикою схуднення і її початок, а саме дні з понеділка по п’ятницю, ідентично попередньому режиму харчування. Відмінності починаються з суботи:

суботу:

  сніданок: 1 варене яйце; обід: 100 г знежиреного сиру; вечеря: 100 г знежиреного сиру.
 • дієта медиків відгуки
 • дієта медиків
 • діета медиків
 • тeлепередача малишевої лікування ожиріння
 • дієта медиків на 7 днів
 • Схуднення за 14 днів програ проста дієта
 • відгуки про дієту медиків
 • Відгуки про діету медиків
 • діета медиків відгуки
 • дієта медиків країни

Comments are closed!

_0.31MB/0.07103 sec