Дієта Маргарити Корольової 9 днів для Валерії

Дієта Маргарити Корольової 9 днів для Валерії Дієта Маргарити Корольової для Валерії

Дієта Маргарити Корольової – одна з останніх новинок. Її мета – наблизити фігуру до досконалості. Багато зірок шоу-бізнесу воліють саме цю систему схуднення. Популярність дієті

Маргарити Корольової принесла співачка Валерія . адже саме завдяки даному режиму харчування вона досить швидко позбулася 6 кг зайвої ваги.

У цій дієті суміщені монодієти і принципи роздільного харчування. А завдяки підвищеного вживання рідини відбувається ще й очищення організму. Дієта Маргарити Корольової розрахована на 9 днів . за які і відбувається зниження ваги як у Валерії.

Головні правила дієти Маргарити Корольової:

1. Пийте більше води. За день потрібно випивати до 2-2.5-й л. негазованої мінеральної води або зеленого чаю. Обов’язково випивайте 1 ст. води перед прийомом їжі. Однак при цьому забороняється вживання будь-яких напоїв під час їжі або ж після неї.

2. Раз на тиждень робіть кефірний розвантажувальний день.

3. Необхідно розділити всю споживану за день їжу на 5 прийомів, при цьому рибу, м’ясо або курку дозволено є всього один раз і тільки приготованими на пару.

Для чоловіків порція повинна становити максимум 300 гр. для жінок – до 250 гр. Повністю виключіть зі свого раціону хліб, макарони, борошняні страви, цукор, соуси та алкогольні напої.

У перші три дні ваше меню має складатися з рису. Процес його приготування вкрай простий: з вечора замочіть 1 ст. Непромитий рису у воді, а вранці засипте його в окріп і проваріть протягом 10-15 хв. На сніданок з’їжте 1 ст. рису, решті розділіть на рівні порції і їжте через кожну годину до 19.00.

В меню наступних трьох днів Маргарита Корольова рекомендує включити виключно куряче м’ясо. Тушка повинна бути вагою до 1-1.2 кг, перед приготуванням її обов’язково потрібно видалити шкірку і жиру. Зваріть курку до готовності і їжте до настання 19.00 невеликими порціями.

В останні три дні дозволено вживання свіжих і відварених овочів. На думку Маргарити Корольової, денна норма їх за обсягом повинна складати приблизно 800 грамову банку.

Під час дієти заборонено вживання в їжу квашених і солоних овочів. Не варто забувати, що приготування і вживання овочів має відбуватися без додавання солі та цукру. Також пам’ятайте про необхідність пити більше рідини і про те, що всі прийоми їжі дозволяються тільки до 19.00, а основна кількість води або чаю потрібно випивати до 17.00.

Для зірок, яким потрібно позбутися зайвих кілограмів перед концертами, Маргарита Корольова розробила апельсиново-яєчний варіант своєї дієти. Згідно з ним, вранці натщесерце необхідно з’їдати апельсин, потім десь через годину білок вареного яйця, потім знову апельсин, потім білок. Можна замінити апельсин на грейпфрут. Таке харчування потрібно повторювати протягом дня, приблизно через рівні проміжки часу. Крім того, необхідно пити воду або зелений чай.

Якщо ж вам сильно захочеться солодкого, випийте чашку чаю з додаванням ложечки меду, але це дозволяється робити тільки один раз в день!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00728 sec