Дієта Малишевої: відгуки, безкоштовно, офіційний сайт. Дієта від Малишевої

Дієта Малишевої: відгуки, безкоштовно, офіційний сайт. Дієта від Малишевої. Дієта Малишевої Дієта Малишевої призведе тіло в відмінний стан

Малишева – прекрасний лікар, яка із задоволенням веде передачі на телебаченні. Вона поділилася з глядачами рецептом, як можна схуднути, щоб скинутий вага не повернувся,

і відмінна форма збереглася на довгі роки. Поради Олени засновані на особистому досвіді, так як боротися із зайвою вагою довелося і їй. На думку Малишевої, людина із зайвою вагою зовні непривабливий, також він як магнітом притягує всілякі захворювання. У повних людей можна знайти серцево-судинні захворювання, хвороби шлунково-кишкового тракту, рак, діабет та ін

Правила дієти

Дієта Малишевої була розроблена нею на підставі власного досвіду. Лікар і зараз слід випробуваної схемі живлення, завдяки чому завжди перебуває у відмінній фізичній формі. Дієта Малишевої, відгуки підтверджують, не складне. Є кілька основних правил, які треба обов’язково засвоїти. І тоді можна буде дуже тривалий період не зважуватися, і здоров’я не буде турбувати.

Найпершим правилом Малишева вважає заборону на відчуття голоду. Дієта Малишевої обіцяє стабільну втрату ваги по 500 г жиру в день. Це не мало, і не багато, в цьому суть. Малишева стверджує, що голодування змушує організм накопичувати жир і робити запаси на «чорний» день, на той випадок, якщо його знову стануть морити голодом. Тому, якщо людина справді хоче схуднути, треба постійно підгодовувати організм, щоб той розслабився і припинив збирати їжу про запас. Можна денну норму продуктів розділити на 3 основних прийому і два додаткових між ними. Як не дивно звучить, треба постійно щось жувати.

Друге правило правильного харчування, як наполягає Е. Малишева, – не потрібно їсти все підряд. Потрібно вибирати тільки корисні, якісні продукти. Треба уважно вивчати упаковку продукту. Купуйте тільки ті продукти, які складаються з натуральних компонентів, без барвників і добавок. Звертайте увагу на термін придатності, якщо продукт прострочений, краще від нього відмовитися і покласти назад на полицю.

Дієта від Малишевої радить прибрати з раціону масло, як вершкове, так і рослинне. Олена не радить вживати м’ясо з прошарками жиру. Салат можна чудово заправити лимонним соком. Овочі треба гасити без масла.

Вводиться заборона на деякі продукти. У цей список потрапили:

Хоча б на два перші місяці. Якщо потім все ж людина повернеться до їх вживання, треба стежити, щоб продукти зі списку не бралися одночасно з жирними продуктами. Тобто з м’ясом і будь-якими молочними продуктами.

Перерва між прийомами їжі, яку дієта Малишевої забороняє, і жирними продуктами повинен становити по три години до прийому і після нього. Олена стверджує, що якщо харчування побудувати у відповідності з цими правилами, людина обов’язково схудне.

Меню дієти Малишевої

Дієта Малишевої безкоштовно підкаже спосіб, як стати стрункою і не витрачати величезні кошти на ліки для лікування захворювань, якими хворіють повні люди. Е. Малишева із задоволенням ділиться своїм меню.

Вранці треба залити вівсянку окропом. Саме залити, а не зварити. У чашку можна потерти яблуко, додати жменю ягід. Ранок також добре починати з знежиреного сиру або йогурту. Цей прийом їжі в 8:00 ранку. Наступний прийом їжі за планом в 12 годин. Обідати бажано білковою їжею. Можна приготувати рибу або м’ясо із зеленню. Вечеря буде ситним і корисним, якщо з’їсти овочевий салат і запити його знежиреним кефіром. Можна з’їсти одне яйце. Вечеряти треба не пізніше семи годин вечора. Між основними прийомами їжі можна з’їсти 2 апельсина або 2 яблука. Можна включити в раціон будь-які інші фрукти.

Також дієта Малишевої безкоштовно дає рекомендації з енергетичного складу їжі. Денний раціон у даному випадку не повинен перевищувати 1200 ккал.

Експрес-дієта Малишевої

Також розроблена експрес-дієта Малишевої. Офіційний сайт містить відео, де Є. Малишева обіцяє, що експрес-дієта допоможе схуднути на п’ять кг за 10 днів. Застосовується експрес-дієта Малишевої рідко, так як, за словами самої Олени, це серйозна зміна раціону харчування. Тим, кому цікава експрес-дієта Малишевої, офіційний сайт підкаже додаткову інформацію.

Висновки та рекомендації

Можна підвести підсумок: дієта Е. Малишевої відноситься до групи низькокалорійних дієт. І якщо людина практикує інші дієти, Олена радить обирати дієти саме з цієї групи. Дієта Малишевої безкоштовно допоможе привести фігуру в порядок без участі третіх осіб – дієтолога, тренера, психолога. Калорії треба вважати з тієї простої причини, що саме вони провокують появу жирових складок в проблемних зонах. В даний час калорійність продукту можна виявити на упаковці продукту.

Дієта Малишевої, відгуки говорять про це, допомагає завжди залишатися стрункою, навіть після закінчення дієти. Існують також спеціальні таблиці калорійності продуктів. Маючи під рукою такий великий інформаційний матеріал, будь-яка людина зможе самостійно скласти своє меню. Дієта від Малишевої підказує напрямок, в якому необхідно рухатися, а все інше зробить природа.

Якщо точно виконувати рекомендації дієти – ефект з’явиться дуже швидко. Нижче наведено ще кілька рекомендацій для того, щоб посилити ефективність дієти Е. Малишевої:

    Заведіть журнал. Записуйте з’їдене протягом дня, поруч підраховуйте кілокалорії

У нормальному стані організму достатньо денної норми калорій в розмірі 1200 ккал. Якщо залишатися в межах цього значення, зайві кілограми підуть дуже швидко. Якщо людина щодня виконує фізичні вправи, або зайнятий фізичною працею, то норму ккал треба трохи збільшити. У цьому випадку провести необхідні підрахунки допоможе лікар-дієтолог.

    Слухайте свій організм під час їжі

Якщо подумки промовляти йому: «я тебе годую, їж», то їжа засвоїться якісніше і дієта буде ефективніше. Це відноситься не до області містики. В даному випадку в роботу включається психологічний фактор. Загальновизнано, що, наприклад, їжа, приготована з любов’ю на порядок смачніше. Той же принцип працює і в разі споживання їжі. Всі з’їдені кілокалорії підуть на оновлення організму, а не відкладуться в жирових депо непідйомним вантажем.

    Що буде після дієти?

Якщо виконувати рекомендації Е. Малишевої 2 місяці – вага нормалізується і самопочуття поліпшиться. Ця дієта може стати стилем життя. Допускається ввести в раціон невелику різноманітність. Можна також повернутися до попереднього режиму харчування, а дієту включати в свій розклад при необхідності. У цьому випадку доведеться виключити з раціону солодке, жири, борошняне, картопля, буряк, морква і рис.

  • дієта малишевої
  • Дієта що обіцяє точне схуднення
  • як швидко похуднути бескоштовно

Comments are closed!