Дієта Малишевої, дієта Олени Малишевої 5 кг за 10 днів, дієта Малишевої відгуки, безкоштовно – MissFit. Ru

Дієта Малишевої, дієта Олени Малишевої 5 кг за 10 днів, дієта Малишевої відгуки, безкоштовно – MissFit. Ru Дієта Малишевої Вивчаємо дієту Малишевої

Дієта Малишевої користується в Інтернеті дуже великою популярністю вже котрий рік. Різні шахраї намагаються наживи на імені цієї відомої телеведучої, продаючи нібито розроблену нею дієту. Хоча її немає. Є рекомендації з харчування, які Олена Василівна регулярно дає в своїй телепрограмі «Здоров’я». Так що, ні для кого вони не є секретом. Від вас же тільки потрібно, керуючись цими принципами, розробити новий раціон харчування і худнути на здоров’я. Як складається дієта Малишевої безкоштовно, на основі яких правил?

Голод – поганий помічник

Багато свято вірять у те, що для того, щоб схуднути «треба менше жерти». Це не так. Голод може бути виправданий тільки перед або після операції, тобто при великій необхідності. Якщо ж ви вирішите голодувати, щоб схуднути, можете заробити стеатоз печінки (жирову дистрофію). Справа в тому, що при голодуванні в печінці синтезується жир, який руйнує її клітини. Складно собі уявити більш сильний удар по цьому органу. Зате при помірному дробовому харчуванні печінка не страждає.

Більше того, лабораторним шляхом доведено, що при поверненні до нормального харчування всі ферменти печінки приходять в норму, нормалізується і холестерин. А відповідно, знижується ризик виникнення серцево-судинних захворювань.

Ще одна причина не голодувати – це освіта в результаті голодування в організмі азотистих сполук, які отруюють організм. Людина стає млявим, втрачає працездатність, шкіра стає блідою і пр. Дієта Олени Малишевої передбачає насильство над організмом.

Скільки потрібно їсти, що і коли

Найкраще – це харчуватися 5 разів на день. Другий сніданок (ланч) і полуденок обов’язково повинні бути. Однак при цьому потрібно дотримуватися наступне правило – кількість їжі не повинно бути більше 1 склянки, або 200 грамів. Якщо ви любите у всьому точність, можете придбати електронні ваги, щоб контролювати свій апетит. Цих 200 грамів вам вистачить мінімум на 3 години.

речі, з’їсти менше вам допоможе дуже простий прийом. За 10-15 хвилин до «планового» прийому їжі слід з’їсти 1 яблуко. Воно трохи заповнить шлунок, відповідно насичення після прийому решти їжі наступить швидше, їжі знадобиться менше. А яблуко – низькокалорійний продукт, абсолютно безпечний для фігури. Якщо не хочете або не подобаються яблука – просто випийте склянку води.

Запам’ятайте 3 простих правила.

1. Якщо п’єте натуральні соки, то обов’язково розбавляйте їх наполовину, так як в них міститься дуже багато цукру. Соки, особливо помаранчевого кольору, – це дуже висококалорійний продукт.

2. Пюре з картоплі замініть пюре з цвітної капусти. Їх смаки дуже схожі. Але в стравах з цвітної капусти, безсумнівно, міститься куди більше корисних речовин і вони менш калорійні і більш легкі в засвоєнні.

3. Не намагайтеся замінити цукор сахарозаменителями, які зараз в широкому асортименті представлені на прилавках магазинів і в аптеках. Адже вони не так безпечні, як би нам того хотілося. Прочитайте склад: сахарин і цикламат містяться в кожному. Тим часом як перший, сахарин то пак, заборонений до використання у всіх цивілізованих країнах. Випробування, проведені на тваринах, показали, що у великих кількостях вживання сахарину проводить до раку сечового міхура, серйозних патологій розвитку плоду. Тому цукрозамінник категорично не можна пити вагітним жінкам, які годують груддю і дітям. У людей, це вже доведено, сахарин провокує жовчно-кам’яну хворобу.

Наступний компонент, цикламат, також потенційно небезпечний в плані розвитку онкологічних захворювань і ініціює розвиток ниркової недостатності.

Аспартам – ще один небезпечний компонент. Він строго заборонений дітям, але багато малюків його вживають. Чому так відбувається? Все просто! Аспартам додається для надання солодкого смаку лимонаду з 0% калорійності. Так що, сто разів подумайте, перш ніж купити подібний «дієтичний» напій, і тим більше запропонувати своїй дитині.

В цілому ж, здоровим людям іноді можна вживати цукрозамінник, але тільки враховуючи протипоказання і побічні дії. Але інструкцій щодо застосування до цих харчовим добавкам російські виробники чомусь не пишуть.

Якщо вага не знижується

Навіть дієта Малишевої 5 кг за 10 днів передбачає тимчасове уповільнення втрати ваги. Це відбувається через складних хімічних процесів, що відбуваються в наших м’язах при схудненні. Знову запустити цей механізм можна, забезпечивши регулярні фізичні навантаження. Благо, дієта Малишевої передбачає голодування і відповідно сил на вправи вистачить у кожного. Ви продовжите худнути, якщо щодня по 40 хвилин будете ходити швидким кроком (2 кроки в секунду). Таке можна здійснити як «природним» чином, скажімо – ходити на роботу пішки, так і за допомогою тренажера – бігової доріжки, у себе вдома або у фітнес-клубі.

Цікаво, що при такій тимчасовій зупинці ваги дуже помітно, як йдуть обсяги жирових відкладень. Це легко відстежити за допомогою сантиметрової стрічки. І навпаки, коли кілограми тануть, здається, що одяг не стає розміром менше. Головне – не зупиняйтеся, рухайтеся до своєї мети, дотримуючи правильне харчування і забезпечуючи себе фізичними навантаженнями.

Дієта Малишевої відгуки ось такі отримує.

Світлана, 34 роки.

Дивлюся програму «Здоров’я» по першому каналу вже багато років. Олену Малишеву дуже поважаю, як розумного фахівця. І саме тому користуюся її рекомендаціями по харчуванню. Частина з них озвучена в цій статті. Повірте, вони дійсно працюють. Восени і взимку я зазвичай набираю трохи вагу, буквально кілограма 3-4, розслабляюся. А потім дуже легко їх скидаю буквально за пару тижнів, просто вживаючи перед кожним прийомом їжі зелене яблуко.

Вероніка, 25 років.

Після пологів у мене залишилося зайвих 10 кілограмів. Дієти дотримуватися не можна, так годувала грудьми, дитині це могло нашкодити. Вирішила спробувати як буде в дії дієта Малишевої, наскільки ефективна. Конкретно описаного раціону харчування я не знайшла ні в Інтернеті, ні в журналах, ні в архіві випусків телепрограми «Здоров’я». Довелося придумувати самої. Але її поради стосовно правильного харчування мені дуже допомогли. Я перестала морити себе голодом і нарешті почала худнути! Приблизно по 3 кілограми на місяць.

Ольга, 29 років.

Перепробувала десятки дієт, але не була задоволена результатом ні від однієї з них. Врятувала тільки дієта Малишевої. Раніше я кидала думки про схуднення, коли тільки бачила, що вага не знижується. Тепер же розумію, що потрібно було всього лише збільшити фізичні навантаження. Чим, власне, зараз і займаюся. Результат хороший. За тиждень втрачаю мінімум по 1 кілограму.

Comments are closed!