Дієта Малахової – відгуки, меню, результати!

дієта Малахової – відгуки, меню, результати!

1 Ekaterina (21.05.2012 11:57)

Дієта Тетяни Малахової стала відома після того, як її обговорили у програмі «Нехай говорять». Варто відзначити, що даний метод схуднення також називається дієта дружби. За словами самої Тетяни, перед тим, як створити свою методику схуднення, дівчина перепробувала величезна кількість всіляких методик. Наприклад, Тетяна випробувала на собі гербалайф, голодування, схуднення в санаторії, аеробіку, дієту Монтіньяка. Проте всі ці спроби не дозволили їй домогтися потрібного результату.

дієта Тетяни Малахової

Перед тим, як дівчина вирішила розробити власну методику боротьби із зайвими кілограмами, її зростання було 160 см, а вага складала 74 кг. Спочатку за основу схуднення була взята система Протасова. Трохи пізніше Тетяна стала дотримуватися тих правил харчування, яка розробила самостійно.

Основні принципи дієти Тетяни Малахової будуть наступними:

– після того, як ви прокинулися, слід випити один стакан води,

– протягом дня слід випивати мінімум 4 склянки чистої води. Робити це слід за 30 хвилин до їжі.

– їжу слід пережовувати дуже ретельно.

– слід визначити для себе оптимальне число прийомів їжі. Протягом дня їх повинно бути не менше чотирьох.

– останній прийом повинен бути не пізніше, ніж за три години до сну.

– сніданок повинен бути завжди.

– перед будь-яким прийомом їжі необхідно їсти салати або свіжі овочі.

Також Тетяна склала список заборонених продуктів, в який включила: сіль, солодощі, білий рис, картоплю, кукурудзу, хліб, рафіновані продукти та продукти глибокої харчової переробки. Крім цього, з раціону харчування виключається кетчуп, майонез, приправи, алкоголь, продукти, смажені на олії.

Дієта дружби увазі не моментальне виключення цих продуктів з меню, а поступову їх заміну на корисну і здорову їжу. У категорію корисних продуктів потрапили свіжі овочі, фрукти, натуральні кисломолочні продукти, що мають знижену жирність.

Також можна вживати сири низької жирності. За словами Тетяни Малахової, в раціоні харчування повинно бути присутньою велика кількість свіжих морепродуктів. Ця їжа вважається прекрасним джерелом не тільки білка, але і мікроелементів, жирних кислот омега-3, які допомагають зменшити рівень холестерину.

Дозволено їсти цільнозернові продукти, бобові, насіння, горіхи, сухофрукти. У їжу можна додавати такі натуральні приправи, як лимонний сік, перець, часник, трави. Замість солодощів можна їсти гіркий шоколад, в якому присутній 70% какао.

Зразок меню дієти Малахової

На сніданок будуть зернові, а також нежирний сир. Під час другого сніданку дозволяється їсти будь-які фрукти. Обіднє меню буде складатися з тваринних білків, відварних і свіжих овочів. Увечері слід приготувати ще одну порцію білків, а також зробити салат зі свіжих овочів.

Comments are closed!