Дієта Малахової Тетяни на основі теплотехніки

Дієта Малахової Тетяни на основі теплотехніки Ефективна дієта, перевірена на багаторічній практиці Прості методи схуднення або як не міняючи життя позбутися 10 кг

Тетяна Малахова – неймовірна жінка. Вона гарна, розумна, навіть по-своєму

унікальна, адже в кожній людині Тетяна Малахова бачить особистість, цінує його індивідуальність. Про це говорять всі, хто мав честь бути знайомий з нею або просто отримати її консультацію.

Розробка дієти Малахової для схуднення

Упродовж 50 років Тетяна Малахова вивчала питання схуднення і розробила унікальну дієту на основі теплотехніки. Завдяки багаторічному досвіду Тетяни, люди зацікавилися дієтою Малахової на схуднення. Своїми знаннями і практикою автор дієти розповіла сама. Свій метод вона виклала в дивовижній книзі «Будь стрункою». Книга Тетяни Малахової зараз продається у всіх магазинах, тому вже сьогодні ви можете купити книгу Тетяни Малахової з її унікальною дієтою.

Донедавна про Тетяну Малахової знали лише деякі, після її візиту на передачу Андрія Малахова, «Нехай говорять» стала відомою особою. Завдяки цій програмі про Тетяну Малахової дізналися багато телеглядачів. У ході передачі вона запропонувала свою дієту на основі теплотехніки. Тетяна Малахова стверджує, що дієтою на основі теплотехніки можуть скористатися всі, до того ж автор дієти запропонувала свою консультацію всім тим, хто бажає нею скористатися.

Сама Тетяна інженер-теплоенергетики. Вивчаючи питання схуднення такий тривалий час, розробник дієти вирішила застосувати інженерні знання в області схуднення. Автор співвіднесла їх з принципами роботи організму людини і спалювання палива.

Підставою послужила теплотехніка, тобто метод, що забезпечує оптимальні умови використання енергетичного потенціалу їжі без залучення невикористаної організмом енергії (калорій), яка відкладається у вигляді жирових відкладень.

Методика з особливим принципом харчування – це свого роду дієта. Для ефективних результатів потрібно дотримуватися деяких правил. Вони дозволять позбутися від надлишку жиру. Після чого потрібно буде лише контролювати і підтримувати фігуру.

Правило 1

Щоранку починайте зі склянки води. До вечора слід випити не менше двох літрів. Випивайте склянку води за 15 хвилин до їжі і через 40 хвилин після їди. Суміщайте фрукти з кисломолочними нежирними продуктами.

Правило 2

Під час їжі не поспішайте, ретельно пережовувати їжу. Чи не поєднуйте високо-вуглеводні продукти (хліб) з жирними продуктами.

Правило 3

Їжте мінімум 4-5 разів на день (перед прийомами не повинно бути перекусів). Чи не поєднуйте продукти тваринного походження з продуктами із сої.

Правило 4

Обов’язково снідайте. Не їжте пізно ввечері (останній прийом повинен бути за 4 години до сну).

Правило 5

Перед обідом і вечерею з’їдайте овочевий салат. Самою Малахової вдалося скинути більше 10 кілограмів, за твердженням її знайомих вона помолодшала на стільки ж.

Спочатку у неї був важкий етап. Ще з раннього дитинства Тетяна Малахова боролася з тим, що їй потрібно було схуднути. Тетяна перепробувала купу дієт і різних методів, як багато хто з нас, розчарувалася в них.

Правда, Тетяна Малахова не опускати руки в результаті знайшла свою методику схуднення. Тепер вона пропонує всім бажаючим спробувати свій метод, а також дотримуватися деяких простих рекомендацій.

Рекомендація № 1

Вирішіть для себе: чи готові ви дотримуватися дієти. На що ви готові, щоб схуднути?

Завдання полягає в постановці мети, визначення ідеальної ваги, до якого слід прагнути за допомогою дієти Малахової заснованої на теплотехніки.

Рекомендація № 2

Строго дотримуйтесь дієти, без поблажок і розслаблень, щоб не шукати винних у недоцільності дієти.

Рекомендація № 3

Вкрай важливо! Займайтеся фітнесом будинку. в крайньому випадку, запишіться в зал. Тетяна Малахова в свої 50 років саме так і вчинила, незважаючи на те, що була звільнена від фізкультури.

Рекомендація № 4

Не вірте фантастичним пілюль, які перевершують усі мислимі і немислимі очікування. Саме вони дозволяють нашому організму їсти все підряд, вселяючи людині, що вони здатні на все.

[plus1 count = “true” size = “standard”] [/ plus1]

Рекомендація № 5

не відхиляється від плану! Регулярно робіть фізичні вправи. мотивуйте себе. вірте, РЕЗУЛЬТАТ не змусить себе чекати!

Тетяна Малахова все це виклала у своїй книзі «Будь стрункою».

Ви зможете її скачати в інтернеті, електронному вигляді.

А хто не встиг подивитися передачу нехай говорять з Тетяною Малахової, надається шматочок з програми.

  • дієта малахової
  • книга Малахової
  • вправи для схуднення з Тетяною Волкошовець
  • передача 4 березня про дієти

Comments are closed!

_0.31MB/0.00856 sec