Дієта Майї Плісецької. Як худла Майя Плісецька – вона байдужа до солодкого. | Як худнуть зірки? Що їдять знаменитості, у яких дієтологів лікуються?

Дієта Майї Плісецької. Як худла Майя Плісецька – вона байдужа до солодкого. | Як худнуть зірки? Що їдять знаменитості, у яких дієтологів лікуються? Майя Плісецька байдужа до солодкого

У сучасних книгах про дієти пишуть, що Майя Плісецька періодично сидить на двотижневої дієті, під час якої

Не можна:

м’ясо, яйця, молочні продукти, спеції, помідори, картоплю, шоколад, кава

А можна: сочевицю, брокколі, овес, ячмінь, іноді рибу

На сніданок при такій дієті можна приготувати вівсяну кашу

На обід овочевий суп і овочевий салат

На вечерю рибу з рисом та салатом

У перервах можна їсти овочі.

Сама Майя Михайлівна у всіх інтерв’ю стверджує, що ніколи на дієтах не сиділа. Своїм шанувальникам вона дала тільки один рецепт стрункості «Треба менше жерти»! Проте, дивлячись на 85-річну балерину, жінки все ще жадають дізнатися секрет її особливої??дієти, а журналісти не втомлюються ставити запитання.

В інтерв’ю газеті «Комсомольська правда» Плісецька в черговий раз заявила: «Я дієти не дотримувалась! Я їла завжди багато. І вага мій був трохи більше, ніж потрібно. Бували періоди, коли я худла, але ненавмисно – просто через репетиції не встигала поїсти ».

Під час бесіди на Відлунні Москви Плісецька додала, що через постійні фізичних навантажень у балетних немає ніякої можливості обрости жиром: «Я думаю, що у балетних взагалі дієти немає, тому що багато працюють, все згорає, і просто ніколи товстіти ». Єдине, що робила балерина – слідувала своєму головному правилу «менше жерти»:

– Коли відчуваєш, що потрібно схуднути, що перед якимось спектаклем набрав якийсь зайву вагу, потрібно просто скоротити кількість їжі і все.

Зараз балерина зі своїм чоловіком Родіоном Щедріним живе в Мюнхені, де дуже багато пивних ресторанів. Коли перед 85-річчям балерини «Комсомолка» спеціально приїхала до Мюнхена, щоб зустрітися з нею, Плісецька замовила собі на обід равіолі зі шпинатом, суп мінестроне і пиво.

«Так, пиво люблю!» – зізналася Майя Михайлівна. А ще розповіла, що дуже любить солоне – «Дуже люблю всякі солоності, і оселедець, якщо вона добре приготовлена». Але головне, балерина зовсім байдужа до солодкого: «Без солодкого, слава Богу, спокійно можу жити. Тут мене Бог врятував ».

Comments are closed!

_0.31MB/0.00464 sec