Дієта Людмили Гурченко

Дієта Людмили Гурченко Дієта Людмили Гурченко

Людмила Гурченко – відома радянська актриса, завжди славилася ідеальною фігурою і незвичайно тонкою талією, всього в 56 сантиметрів. Секрет осикою талії актриси полягає в правильному раціоні харчування. Дієта Гурченко – це не зовсім

звичайна дієта, це спосіб життя, який полягає в помірному і правильному харчуванні.

Щоб виглядати завжди ефектно, цій дієті потрібно слідувати все життя. Одним словом, сила волі і є тим секретним компонентом, який робить людей стрункими.

Принцип дієти Людмили Гурченко

Дієта не має часових обмежень, а це означає, що дотримуватися її слід якомога довше. Вона досить збалансована, тому дефіциту мікро-і макроелементів виникнути не повинно.

Перед тим, як починати дотримання даної дієти, рекомендується проконсультуватися з лікарем. Адже вплив дієтичного харчування на той чи інший організм абсолютно індивідуально, і що в одному випадки може принести користь, в іншому може і нашкодити. Це необхідно враховувати, збираючись застосувати будь-яку дієту. Під час дієти намагайтеся пити якомога більше рідини (не менше 2 літрів на добу), вода допоможе очистити організм.

Меню дієти Людмили Гурченко

Вранці на ваш розсуд можна вибрати:

    1. варена каша з додаванням 1,5% молока; 2. омлет з двох яєць; 3. Фруктовий салат і знежирений йогурт; 4. 200 грам знежиреного йогурту (можна додати трохи варення). Чай або кава без цукру.

На обід потрібно приготувати: одну тарілку овочевого супу з 1 шматочком хліба, 200 грам овочевого салату (помідори, капуста, огірки), 100 грам нежирного м’яса риби або птиці, приготованого без додавання олії, як гарнір – 100 грам вареної картоплі, макаронів або будь розсипчастої каші.

Як полуденка можна вибрати щось із зазначених ранкових страв, або ж два шматочки шоколаду, або невеликий пиріжок.

На вечерю слід приготувати тушковані овочі, без додавання олії.

Перед сном, на ваш вибір можна з’їсти знежирений йогурт або одне яблуко, випити склянку знежиреного кефіру.

Дотримуватися даної дієти досить просто, адже її меню досить різноманітно. Дієта передбачає цілих п’ять прийомів їжі, це дозволяє уникнути почуття голоду, що властиво багатьом іншим дієтам.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00544 sec