Дієта Лариси Вербицької

Дієта Лариси Вербицької. Дієта Лариси Вербицької.

Завдяки своїй професійній діяльності (вона є відомою російською телеведучою) Лариса Вербицька повинна завжди залишатися у формі, стежити за своєю фігурою. Шкода, звичайно, що природа не наділила її таким тілом, при якому можна їсти все і при цьому не поправитися

ні на один зайвий грам. Проте у неї є сила волі, яка в поєднанні з тренуваннями і регулярними дієтами може дати їй той же результат.

При наявності такого життєвого темпу, як у Лариси, їй потрібно досягти гарної сполучуваності продуктів, в основному білків, жирів і вуглеводів. Однак Лариса, як і всі ми, все-таки індивідуальність, і продукти масового користування підходять їй не на сто відсотків, тому вона трохи підправила під себе практику роздільного харчування. Вона майже що повністю виключила зі свого харчування вуглеводну їжу і стала віддавати перевагу білковим продукту і зелені.

Це не стало для неї та її організму великою втратою, тому що так вийшло, що білкова їжа ближче їй по духу, це стало ясно не за один день, а за роки притримування принципів роздільного харчування.

Дієта Лариси Вербицької.

Вона зовсім відмовилася від м’яса, а заповнює прогалини морепродуктами і рибою. Вуглеводи вона теж скоротила до мінімуму в своєму раціоні. Вона практично не їсть картоплю і борошняні вироби. Вона зовсім байдужа до плюшками і булочкам, але іноді (якщо ну вже дуже захочеться) може дозволити собі шматочок хліба. Однак і таке трапляється ой як не часто.

Щоб залишатися в гарній формі Лариса Вербицька вживає багато фруктів і овочів, в основному сезонних, в яких не хімія, а суцільні натуральні вітаміни. Дуже багато уваги вона радить приділяти ранкового прийому їжі. Найчастіше на свій сніданок вона готує собі омлет з курячих яєць або ж сирну запіканку. Для омлету вона використовує всього лише одне яйце і одну столову ложку молока. Виливає цю масу на розігріту сковороду, де вже лежать запассерованние помідори з цибулею, а по закінченні приготування посипає тертим сиром і посипає рубаною зеленню. Цукор і кава Лариса не п’є зовсім, вона вважає за краще пити чай з медом.

І на останок Лариса ділиться радою для тих, хто бажає швидко позбутися великої ваги – вам слід просто повністю виключити зі свого раціону сіль, цукор і перестати вживати їжу після дев’ятнадцяти годин вечора.

Comments are closed!