Дієта Лариси Вербицької – меню, відгуки

Дієта Лариси Вербицької – меню, відгуки Дієта Лариси Вербицької

Лариса Вербицька – російська заслужена артистка і знаменита телеведуча. Сьогодні багато телеглядачів говорять про те, що Лариса Вербицька є справжнім еталоном жіночого смаку і краси. Складно повірити в те, що такими формами можна володіти,

не докладаючи ніяких зусиль, тому багато телевізійні глядачі цікавляться тим, чи існує дієта Лариси Вербицької.

Лариса Вербицька та спорт

Лариса Вербицька зізнається, що займатися у спортивному залі їй не по духу, оскільки вона вважає це не цікавим і тужливим заняттям. На противагу спорту Лариса Вербицька ставить дуже захоплююче заняття, яке і м’язи в тонус приводить, і тужливим не є, і навіть змушує радіти. Звичайно, мова йде про вирощування рослин у власному саду. Лариса Вербицька також дуже любить виконувати одну вправу вранці. Воно полягає в тому, що Лариса випиває натщесерце склянку підігрітої води, спокійно сідати на стілець і без жодного напруження починає дихати черевним диханням, тобто так, щоб живіт починав гарненько розтягуватися. Це дозволяє підтягнути прес і служить гарним масажем для багатьох внутрішніх органів.

Лариса Вербицька і голодування

У житті Лариси Вербицької було лише одне голодування, яке проходило перед камерою, адже все це було в знаменитій програмі «Останній герой». Можливо, хтось ще пам’ятає, як Ларисі Вербицької разом з її командою довелося протягом трьох днів взагалі нічого не їсти, а потім два дні вся команда, що складається з восьми осіб, могла задовольнятися тільки порожній рисовою кашею, якій також було небагато. Після цього команда виміняла бандану на цибулю у аборигенів. Все це принесло і без того стрункою зірці різке схуднення в десять кілограм. Після цього Лариса Вербицька більше ніколи не використовувала жорстких обмежень.

Дієта Лариси Вербицької – основні рекомендації

Дієта Лариси Вербицької полягає в правильному харчуванні по Шелтону. Така методика заснована на правильному поєднанні поживних елементів. Лариса Вербицька підбудувала методику Шелтона особисто під себе. Зірка стала віддавати свою перевагу морепродуктам та рибі, а від м’яса зовсім відмовилася. Хлібобулочні вироби також не ввійшли до складу дієти зірки, а замість них вона може дозволити собі тільки скибочку дієтичного хліба і то не завжди.

Основу раціону телеведучої під час дієти складають рослинні продукти, але при цьому картопля Лариса не сприймає. Основним прийомом їжі зірка призначила для себе сніданок і ніколи не пропускає цю трапезу, наготовлюючи для неї сирну запіканку, омлет з сиром, цибулею і помідорами чи будь-яке інше ситне блюдо. Лариса відмовилася від кави, а ось чай з невеликою кількістю меду це її справжня слабкість і пристрасть. Також Лариса Вербицька відмовляється від цукру і солі, а також не їсть після семи вечора.

Дієта Лариси Вербицької заснована на раціональному харчуванні, тому скористатися порадами цієї чарівної жінки цілком можливо.

квітня 26th, 2013 Головна »Дієти зірок» Дієта Лариси Вербицької

Comments are closed!