Дієта Лариси Доліної: дієта кефіру | Жіночий журнал FEMINA

Дієта Лариси Доліної: дієта кефіру | Жіночий журнал FEMINA Дієта Лариси Доліної: дієта кефіру

Ця дієта подібно гучного дієті Інни Воловичева справила свого часу справжній фурор. Коли відома співачка Лариса Доліна практично за кілька тижнів з симпатичною товстушки перетворилася на струнку красуня, жінок всій Росії зацікавило питання, що ж за така чудова дієта у Лариси Доліної. Чутки неслися вскач, найпершою дієтою Лариси Доліної була визнана дієта кефіру. Пізніше чутки поступово розвіювалися, а потім співачка і сама багаторазово відповідала на запитання про своє чудо-схудненні. Як виявилося, сиділа вона на цілих трьох видах дієт.

Кефірна дієта Лариси Доліної: інтенсивна

Як стверджує сама співачка, ця дієта дає можливість скинути цілих 7 кг всього за 1 тиждень. Є при цьому можна строго до 6 вечора і тільки наступні продукти:

1 день: варена картопля в мундирі 5 бульб + 3 склянки кефіру

2 день: 200 грам сметани, 3 склянки кефіру

3 день: 200 грам сиру, 3 склянки кефіру

4 день: 500 грам курячого м’яса, звареного, обов’язково очищеного від шкіри і несолоного, 500 мл кефіру

5 день: їмо тільки фрукти і овочі. Серед можливих продуктів: яблука (до 1 кг) або 500 грам моркви, або 300 грам чорносливу; 3 склянки кефіру

6 день: 6 склянок кефіру, кефір і нічого крім кефіру!

7 день: п’ємо тільки літр мінералки

* Продукти розподіляються довільним чином на весь день.

дієта кефіру Лариси Доліної

Як бачите, вагома роль у цій дієті відведена кефіру, звідки й назва. Варто розуміти, що ця дієта кефіру є вкрай шкідливою для організму будь-якої жінки, а тому перед тим, як надавати ризику своє здоров’я, сідаючи на неї, вже краще сто разів подумати, чи варто воно того. Відгуки про цю дієту ходять самі різні: по-перше, вона однозначно дає помітний результат, по-друге, більшість людей хоча і задоволені її ефектом, але все ж скаржаться на стан здоров’я після неї. Раніше ми вже розглядали подібні інтенсивні дієти для схуднення, які дають значні результати за короткий термін: це були кремлівська дієта Інни Воловичева і радикальна дієта Вікторії Бекхем.

Друга дієта Лариси Доліної: помірна

дієта кефіру Лариси Доліної

Розрахована вона на схуднення за два тижні: 3-5 кг за першу і 2-4 кг за другу тижні. Тут ми їмо по годинах, часто, але помалу. Трапеза приймається шість разів на день: 8.00, 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, а продукти з меню потрібно знову розподіляти на весь день. Ця дієта зібрала в основному позитивні відгуки від людей, що спробували її, причому на тлі хоча і не дуже швидкого результату, у людей не спостерігається погіршення здоров’я після цієї дієти.

Меню на обидві тижня одне і те ж, причому після першого тижня сидіння на дієті робиться перерва на тиждень, в ході якого ви харчуєтеся як завжди, за винятком того, що не вживали в їжу солодке, борошняне, жирне, гостре. Така дієта з перервою повинна добре і надовго закріпити отримані результати. За час перерви ви цілком можете знову поправитися на 1-2 кг, але так і задумано! Після тижня перерви ви знову переходите до дієтними тижні, в ході якої закріплюєте результат, і так можна продовжувати чергувати тижня аж до того моменту, поки ваги не покажуть потрібне вам число!

Перед тим, як приступити до цієї дієти Лариси Доліної, обов’язково потрібно зробити собі розвантажувальний день, а в ході самої дієти очищати кишечник раз в день 50 мл трав’яного настою перед кожною їдою. Настій заварюється один раз з ранку, і вистачити його має на весь день, рецепт приготування наступний: звіробій, ромашка і календула заварюються по 1 пакетику кожного інгредієнта в 200 мл гарячої води.

До продуктів меню можна додати не більше 500 мл кип’яченої води в день. У цій дієті Лариси Доліної знову активно фігурує кефір.

відгуки дієта Лариси Доліної

1 день: 400 грам картоплі печеної без солі, 3 склянки кефіру

2 день: 400 грам знежиреного сиру, 3 склянки кефіру

3 день: 400 грам фруктів (крім винограду і бананів), 3 склянки кефіру

4 день: 400 грам грудки м’яса курки без солі відвареного, 3 склянки кефіру

5 день: 400 грам фруктів, 3 склянки кефіру

6 день: 1,5 літра мінералки без газу

7 день: знову 400 грам фруктів, 3 склянки кефіру

Третя Дієта Лариси Доліної: помірно-інтенсивна

відгуки дієта Лариси Доліної

відгуки дієта Лариси Доліної

Дана дієта є вже більш розміреним в порівнянні з першою, проте не набагато менш шкідливою. Як і в двох попередніх дієтах Лариси Доліної їжу тут заборонено приймати пізніше 6 вечора, а продукти в меню розподіляються на весь день. На відміну від двох попередніх дієт, ця дієта, хоча і є кефірної, розрахована вже не на 7, а на 8 днів. 14 днів дієти можуть дати ефект до 9 кг схуднення. Як щодо результату, так і відносно відгуків однозначний висновок дати цій дієті важко. Використовуйте її на свій страх і ризик.

1 день: сухофрукти 300 грам, 3 склянки кефіру, літр мінералки без газів

2 день: відварну картоплю 10 бульб, 3 склянки кефіру, літр мінералки без газів

3 день: 10 яблук, 3 склянки кефіру, літр мінералки без газів

4 день: 1 кг курячого м’яса відвареного і без шкіри, 3 склянки кефіру, літр мінералки без газів

5 день: 1 кг сиру, 3 склянки кефіру, літр мінералки без газів

6 день: літр сметани, 3 склянки кефіру, літр мінералки без газів

7 день: 3 склянки кефіру, літр мінералки без газів

8 день: до двох літрів мінеральної води.

Який дієтою Лариси Доліної скористатися, вирішувати вам, але пам’ятайте, що краса і здоров’я жінки повинні поєднуватися, і не варто жертвувати одним заради іншого. Те, на що готові піти заради своєї зовнішності зірки, потрібно далеко не кожному простій людині. Будьте практичні і розсудливі у прийнятті вашого рішення!

Comments are closed!