Дієта Ксенії Собчак, як схудла Ксенія Собчак

Дієта Ксенії Собчак, як схудла Ксенія Собчак Дієта Ксенії Собчак

Популярна російська телеведуча і «Світська левиця» Ксенія Собчак завжди знаходиться в прекрасній формі. Не секрет, що багатьох жінок цікавить, як вдається Ксюші підтримувати гарну фігуру і чи існує дієта Ксенії Собчак .

Як стверджує сама телеведуча – дієта Ксенії Собчак це всього лише здорове і правильне харчування, відмінно виглядати їй допомагають регулярні фізичні тренування і харчування по Шелтону.

Популярна дієта Ксенії Собчак

Зі слів Ксенії, регулярні заняття спортом повинні стати способом життя. Не дивуйтеся, якщо в перші дні буде важко тренуватися, вже через два-три тижні організм звикне до фізичних навантажень і не зможе без них обходитися.

Сама Ксенія Собчак відвідує фітнес не менше 3-4 разів на тиждень і займається під керівництвом персонального інструктора. Крім того, Ксюша дуже любить влаштовувати прогулянки на гірському велосипеді, також їй подобається кататися на сноуборді і лижах, вважаючи, що набагато краще і ефективніше займатися на свіжому повітрі.

Принципи харчування Ксенії Собчак

Відома телеведуча дотримується принципів роздільного харчування – існують несумісні і сумісні продукти. Той чи інший продукт сприяє виділенню певного виду жовчного соку (розрізняється його кількість і хімічний склад). Якщо харчуватися, змішуючи всі види продуктів, можна серйозно порушити роботу травлення.

Плюси роздільного харчування

Дотримуючись принципів роздільного харчування, знижуються жирові запаси, і помітно поліпшується самопочуття, крім того, відсутня інтоксикація організму.

Мінуси роздільного харчування

Щоб дотримуватися правил харчування по Шелтону тривалий час необхідно мати велику силу волі, тому що постійне відчуття голоду і відсутність звичного раціону негативно впливають на психіку.

Правила дієти Ксенії Собчак

– Їжте тільки при виникненні сильного почуття голоду, коли шматочок хліба буде здаватися Вам найулюбленішою їжею.

– Воду пийте не пізніше ніж за десять хвилин до прийому їжі і не раніше, ніж за 30 хвилин – після вживання фруктів, 2 години – після їжі, яка містить крохмаль і через чотири години – після білкової їжі.

– Обов’язково пережовуйте ретельно всю їжу, і не думайте ні про які проблеми і негативних думках за столом. Їсти потрібно в повному спокої.

– Ні в якому разі не переїдайте. Допускається наповнити шлунок на 2/3 свого об’єму.

– Забороняється вживати різнопланові продукти в один прийом їжі.

– Їжа повинна мати нормальну температуру, комфортну для вживання, вона не повинна бути дуже гарячою або дуже холодною.

– Раціон дієти повинен наполовину складатися з сирої рослинної їжі.

– Фрукти і ягоди слід вживати окремо від основних прийомів їжі.

Дієта Ксенії Собчак забороняє вживати:

1. Ковбаси, соління та копченості;

Comments are closed!