Дієта Ксенії Собчак, відгуки, результати, меню, раціон | Як схуднути. Безкоштовні дієти, відгуки про дієти

Дієта Ксенії Собчак, відгуки, результати, меню, раціон | Як схуднути. Безкоштовні дієти, відгуки про дієти Дієта Ксенії Собчак: відгуки, особливості дієти

Одна з популярних телеведучих, Ксенія Собчак, по роду занять завжди виявляється на увазі. Як і всі публічні

люди, вона намагається тримати себе в хорошій фізичній формі, і кожна її поява на екрані викликає заздрість у багатьох представниць прекрасної статі, які страждають від зайвої ваги і не знають, як з ним впоратися.

За твердженням самої Собчак, тримати себе в необхідних вагових рамках їй допомагає правильне харчування по системі Шелтона і регулярні фізичні навантаження.

На думку Ксенії, спорт повинен займати одне з головних місць в організації щоденного режиму для кожної сучасної людини. Завжди важко починати, але поступово організм звикає до вправ і перестає протестувати проти навантажень. Навпаки, якщо перетерпіти деякий адаптаційний період, то поступово тіло настільки звикне до занять спортом, що буде відчувати дискомфорт при відсутності навантажень.

Сама Ксенія присвячує заняттям у спортивному залі по кілька годин 4 рази на тиждень. У неї особистий тренер, який регламентує заняття і строго стежить за дотриманням всіх рекомендацій своєї підопічної.

Особливості дієти Ксенії Собчак

У харчуванні Ксенія дотримується деяких принципів, відповідно до яких і вибудовує свою стратегію в меню. На думку Ксенії, головне – потрібно правильно поєднувати продукти. Вона дотримується способу роздільного вживання продуктів. Оскільки багато видів їжі несумісні один з одним, то потрібно уважно стежити за тим, щоб не їсти одночасно не поєднувані види. Якщо змішувати продукти, які по-різному перетравлюються і засвоюються організмом, то це призводить до порушення травлення і накопичення жиру.

Роздільне харчування, на думку всіх людей, які дотримуються цього принципу, покращує самопочуття і працездатність, знижує кількість відкладаються в тканинах жиру і перешкоджає інтоксикації організму.

Однак не всі люди можуть спокійно переносити роздільне харчування. Для деяких з них відсутність звичних продуктів може служити причиною депресії і нервових розладів. Тому, перед початком дієти слід проконсультуватися з дієтологом.

Кілька важливих правил роздільного харчування :

• Їсти потрібно лише тоді, коли сильно зголоднів. Тоді можна з’їсти навіть не смачне, але корисне.

• Воду потрібно пити за 10 хвилин до їжі, але не раніше, ніж через півгодини після їди.

• Їжу потрібно добре пережовувати.

• Не можна переїдати.

• За один прийом можна їсти лише один вид продуктів.

• Половину раціону має становити сира їжа рослинного походження.

• Солодкі фрукти потрібно їсти окремо від основних страв.

Comments are closed!