Дієта Ксенії Собчак | Анна Модлі. Воїн стрункості. метод похуденія. Технологіі стрункості і здоровья. Похуденіе і омолодження

Дієта Ксенії Собчак | Анна Модлі. Воїн стрункості. метод похуденія. Технологіі стрункості і здоровья. Похуденіе і омолодження Дієта Ксенії Собчак

Популярною телеведучої і «світської левиці» Ксенії Собчак виглядати на всі 100% просто необхідно – адже вона постійно на виду. Але якщо нарікання з приводу її поведінки трапляються частенько,

то фігурі цієї дівчини залишається тільки заздрити – багато років поспіль ми не помічаємо в ній видимих??змін, вона як і раніше струнка і підтягнута.

Інтерес до стабільної стрункості цієї знаменитості неабиякий – невже є спеціальна, якась особлива дієта Собчак . допомагає Ксенії підтримувати форму? Манірність зіркових панночок Ксенії не властиво і міф про існування особливої??авторської дієти для схуднення був нею ж самою розвінчаний. З’ясувалося, що дієти Ксюшею не визнаються ніякі, послуги модних дієтологів їй не потрібні, варто лише дотримуватися абсолютно нескладних правил, доступних абсолютно кожному.

За її твердженням, харчування за Шелтону (роздільне харчування) і регулярні спортивні заняття допомагають у підтримці хорошої форми.

Зі слів Ксенії, спорт варто взагалі зробити частиною свого життя кожному, навіть, якщо спочатку бурхливого захоплення це не викликає. Однак через час тіло неодмінно до подібних навантажень звикає і обходитися без них вже не захоче. Самою Ксенією освоєні активні види спорту – лижі сноуборд, гірський велосипед, адже свіже повітря додає позитивного ефекту від фізичних навантажень. Головне – зробити заняття регулярними, щоб тренування не ставали «ударними» або чисто формальними.

Про засади харчування.

Вибираючи меню на кожен день, слід пам’ятати про сумісність і несумісність продуктів харчування, так як кожен вид їжі змушує шлунок виділяти певний вид соку, различающийся хімічним складом і кількістю. Змішуючи різнопланові продукти, можна серйозно порушити травний процес.

Всякий, хто вирішив дотримуватися цих принципів (і Ксенія в їх числі), зазначив, що самопочуття покращилося, жирові запаси знизилися, інтоксикація організму відсутня.

Але, до речі метод має і деякі недоліки, а лікарі до цих не припиняють дебатів про доцільність і користь такої методики харчування.

Проте, основні правила такі:

    Їсти лише тоді, коли ви сильно голодні і будете раді навіть чогось зовсім несмачними. Під час їжі не пити, а тільки за 10 хв до неї, через 30 після з’їдених фруктів, через 2 ч. після крохмалистою їжі, через 4 ч. після білкової. Вся їжа повинна бути ретельно пережована. Негативним думкам і проблемам за столом не місце. Шлунок заповнюється під час їжі тільки на третину, переїдань не допускати. Різнопланові продукти не включати в один прийом, під час їжі температура страв – максимально комфортна (чи не гаряча і не холодна). Сира рослинна їжа – майже половина всього раціону. Фрукти, ягоди – не сумісні ні з чим (особливо диня, чорниця), їжте їх окремо від будь-якої іншої їжі.

Харчуючись правильно, упевнена Ксенія Собчак, дієти для схуднення не знадобляться. Судячи з цього, такий спосіб життя і є нашуміла дієта Собчак . допомагає дівчині у підтримці прекрасних форм. Можливо, вам вона також припаде до смаку.

Якщо вам сподобався даний матеріал, будь ласка, натисніть на кнопку соц. мереж (знаходяться нижче) – щоб про нього дізналися інші люди. Ми будемо вам дуже вдячні! Спасибо!

Comments are closed!