Дієта Ксенії Бородіної. Як схуднути після пологів. / Дієти / Схуднути швидко і ефективно

Дієта Ксенії Бородіної. Як схуднути після пологів. / Дієти / Схуднути швидко і ефективно Дієта Ксенії Бородіної. Як схуднути після пологів.

Ксенія Бородіна – всім відома, незмінна ведуча скандального телевізійного проекту Дом-2. Гламурна дівчина завжди славилася точеними формами і худим, струнким

тілом. Але, завагітнівши і народивши дитину, Ксенія поправилась більше, ніж на 15 кг! Безсумнівно, для світської левиці це був серйозний удар, втім, як і для кожної худий жінки, різко поправив в період вагітності…

Як схудла Ксенія Бородіна?

Перед популярної теледівою миттєво постало питання: як швидко схуднути? Зволікати було не можна, Ксенія постійно перебувала під прицілом камер всюдисущих папараці. І представляючи себе в світлі розповнілий матусі, могла втратити до 60% своїх шанувальників…

Досі точно невідомо, як саме Дієта Ксенії Бородіної вперше побачила світ. Придумала чи її сама дівчина, або дієта – продукт розробки одного з модних дієтологів Москви…

Головне, що гучне ім’я дієта заробила не завдяки своїй зоряній шанувальниці, Ксенії Бородіної, а завдяки своїм ефективним результатами в зниженні ваги.

За тиждень використання Дієти Ксенії Бородіної можна схуднути на 5-10 кілограмів, ймовірно, тому Ксюша так швидко схудла. Всього через якихось 2 тижні з початку використання своєї дієти Бородіна з’явилася на одному з світських раутів приголомшливо худий.

Схуднути після пологів можна!

А адже Ксенія Бородіна не просто зганяла зайві кілограм-два, їй довелося худнути після пологів, що є однією з найскладніших завдань у справах зниження ваги. Адже після народження дитини у жінки практично повністю перебудовується обмін речовин, «перекроїти» який на новий лад, навіть за допомогою дієти, дуже складно… Але Бородіна не просто схудла після пологів, вона зробив це швидко і красиво!

У чому ж секрет Дієти Ксюши? Чим особливим вона виділяється від інших «зоряних» дієт начебто дієти Олени Малишевої. Лариси Доліної або, знайомої нам по проекту Дом-2, дієти Інни Воловичева?

Таємницю своєї дієти Ксенія Бородіна розкрила сама в одному з чергових інтерв’ю. Виявляється, схуднути після пологів дівчині допомогла оригінальна огіркова дієта. Щоб не розповідати Вам, скільки чудових властивостей для схуднення таїть в собі звичайний і всім нам знайомий огірок, пропонуємо Вам ознайомитися зі статтею Розвантажувальний день на огірках або «Дієта для схуднення живота». Мінус 3,5-5 кг за 1 день. У ній докладно описано, яким конкретним чином діють огірки на усунення зайвих кілограмів.

Але в огіркової дієти Ксенії є одна відмінність: у меню присутні не тільки свіжі огірки, а й зелень, а також овочі виключно зеленого кольору. Тому прихильники Дієти Бородіної жартома називають її «хлорофіловий» унаслідок високого вмісту однойменного елемента у всіх зелених овочах.

Секрет Дієти Ксенії – хлорофіл, що міститься в зелених овочах.

Розглянемо основні позитивні сторони Дієти Ксенії Бородіної. Проаналізувавши дієту, все ми виявили 5 її сильних сторін.

Плюси Дієти Ксенії Бородіної.

Плюс перший. Полягає все в тому ж високому вмісті хлорофілу в овочах, що входять в меню дієти. Хлорофіл, бережене в зелених частинах овочів (огірок, авокадо, салат, оливки, шпинат, петрушка, кріп, ревінь, різноманітні види капусти, кабачок, цибуля зелена, перець болгарський зеленого кольору і т. д…) ефективно сприяє зниженню ваги. Цей факт був давно доведений Ученими з Університету Мічиган, США. До речі, згодом, завдяки їх відкриттю і з’явилася «зелена дієта», створена спеціально для людей, страждаючих ожирінням. Але, як зазначає редакція нашого сайту, Дієта Ксенії Бородіної більш адаптована під сучасної людини і приносить не менш гідні схили. Плюс Другий. Вітаміни. Ну, куди ж без них? Особливо, якщо Ви не хочете нашкодити здоров’ю, але при цьому мають намір неабияк схуднути. Зелені овочі містять найбільше вітамінів. Наприклад, зелений перець несе в собі набагато більше вітаміну С, омолоджуючих організм фітонцидів, корисних винної та лимонної кислоти, ніж перець червоний. Також йде справа і з іншими овочами з меню дієти Ксенії Бородіної. Плюс третій. Це, безумовно, низька калорійність всіх і кожного овоча з раціону дієти Ксюші. Багато з них і зовсім володіють калорійністю негативною (капуста, шпинат). Щоденне споживання калорій в Дієті Ксенії Бородіної не перевищує 400 ккал, хоча голод практично не відчуваємо. Торкнувшись теми насичення, ми плавно переходимо в четвертому плюса Дієти Ксенії Бородіної. Плюс четвертий. Ситість. У прекрасному вгамування голоду можна подякувати всі ті ж зелені овочі. Завдяки високому вмісту грубих волокон в капусті, авокадо, шинку та ін (темі зниження ваги за допомогою цих волокон присвячена стаття крупноволокнисті дієта) до нас швидко приходить відчуття насичення. У зниженні апетиту також бере участь і головний компонент меню Ксенії Бородіної – огірок. Він на 96% складається з природної води, води екологічної та вкрай корисною, яка заповнює об’єм нашого шлунку і змушує організм посилати імпульси в мозкові центри «ситості».

Плюс п’ятий і останній. Відмінний результат! У безперечних плюсах Дієти Ксенії Бородіної не можна не відзначити гідні зниження у вазі. З 100 добровольців з ІМТ від 18 до 30, що випробували дієту, 92 схудли від 5 до 12 кг за 1 тиждень. Решта 8 чоловік не стали закінчувати курс дієти з різних причин. Але факт залишається фактом: Дієта Ксенії Бородіної дозволяє швидко схуднути. І, що найцікавіше, вагу після дієти практично стоїть на місці. Прикладом тому може послужити сама Ксенія, яка в прямому ефірі з’їдає різні калорійні страви і… не товстішає ні через тиждень, ні через місяць. Сама зірка в інтерв’ю зізнається, що і хотіла б «спалювати» калорії, одержувані від смачної і не самою дієтичної їжі, але, на жаль, часу на спортзал у неї катастрофічно не вистачає, тому й доводиться користуватися своїм «залізним» способом схуднути – дієтою Ксенії Бородіної.

У медалі дві сторони, всі ми це знаємо. Тому у Дієти Ксенії Бородіної є як незаперечні плюси, так і прикрі мінуси. Мінусів ми знайшли не так багато, всього два. Але кожен бажаючий скористатися цією дієтою повинен їх враховувати.

Мінуси Дієти Ксенії Бородіної.

Мінус перший. Одноманітність харчування. Цей мінус, по суті, можна приписати будь-який, абсолютно будь-якій дієті. Оскільки будь-яке харчування, спрямоване на зниження ваги, в тій чи іншій мірі одноманітно. У зв’язку з цим ми не рекомендуємо Вам безотлучно сидіти на дієті Бородіної більше двох тижнів. Чи не дивлячись на те, що ми писали про вітаміни і інші корисні для фігури, що містяться в зелених овочах, не забувайте – Ви їсте одне і те ж! Організм вимагає різноманітності, якими б корисними для здоров’я продуктами Ви не є харчувалися. Тому запам’ятайте – максимум 14 днів і робіть перерву в 5-6 доби. Мінус другий і останній. Швидке схуднення. Медициною доведено – стрімке зниження ваги може позначитися стресом для організму. Тому стежте за собою, якщо кілограми будуть йти занадто швидко, можете робити одно-двох денні перерви, а потім продовжувати дієту. Адже здоров’я – це передусім! Дієта після пологів.

Зелена дієта Ксенії Бородіної – це доказ усім зневіреним жінкам, які мріють схуднути після пологів, що вихід є. Так, після народження дитини набраний за вагітність вага не тільки не йде, але і до жаху новоспечених мам збільшується. Основні причини – гормональний збій; зміна швидкості метаболізму; підвищений апетит, що з’явився ще з часу вагітності… Всі перераховані проблеми покликана усунути дана дієта. Хлорофіл відновлює нормальне вироблення естрогену, регенерує статеву систему народили жінок, а також підсилює вироблення молока у годуючих мам. Зелені овочі в сирому вигляді здатні прискорити обмін речовин, а з підвищеним апетитом легко справляється клітковина, у великій кількості міститься в м’якоті все тих же зелених овочів…

Дієта Ксенії Бородіної допоможе схуднути навіть народили жінкам.

Тому, питання «Як схудла Ксенія?» і «Як схуднути після пологів?» відносяться до однієї і тієї ж дієті, про яку Ви сьогодні дізналися.

Однак, як виявилося, дану Дієту Бородіна вибрала не тільки як жінка, яка вирішила розлучитися з набраними після пологів кілограмами. Загальновідомо, що зірка страждає від такої шкідливої??звички, як куріння. Наша редакція з’ясувала, що дієта, заснована на дії хлорофілу, і містить переважно зелені овочі в своєму меню, допомагає не тільки впоратися шкідливими наслідками від сигарет, а й активно допомагає кинути палити. Тютюновий дим вкрай негативно позначається на здоров’ї новонароджених і Ксенія Бородіна це прекрасно усвідомлювала.

Хлорофіл, що міститься в зелених овочах, усуває майже всі недоліки зовнішності, викликані курінням. Насамперед, нейтралізуються найбільш видимі наслідки: повністю зникає неприємний запах з рота, а також від тіла; шкіра стає молодшою??за рахунок швидкої регенерації тканин по всьому організму; відновлюється імунна система (дуже слабка у курців); зводяться нанівець багато запальні процеси в організмі (запальний процес часто у курців є наслідком їх неміцний імунної системи); поліпшується стан мікрофлори кишечника (також запущене при постійному курінні); зовнішні пошкодження на зразок ранок і виразок усуваються. І нарешті, на молекулярному рівні, відбувається очищення крові, зміцнення клітинних мембран (це означає, що шкіра придбає здоровий відтінок) і активація ферментів, що беруть участь у синтезі найбільш відсутніх кращим вітамінів А і Е.

Дієта Ксенії Бородіної допоможе кинути палити.

Хлорофіл не тільки усуває шкідливий вплив сигарет на організм, він допомагає ліквідувати першопричину цих проблем – куріння. Американські громадяни широко використовують хлорофіл (як у таблетках, так і в природному вигляді) в якості помічника кинути палити. Мабуть, Ксенія вирішила наслідувати приклад західних жителів.

Дієта Ксенії спрямована на усунення багатьох наслідків куріння.

Ми розповіли Вам все, що стосується популярної сьогодні Дієти Ксенії Бородіної. Єдину думку редакції: дієта варто того, щоб схуднути саме з її допомогою. На довершення наводимо Вам Меню Дієти.

Меню Дієти Ксенії Бородіної на кожен день:

Сніданок: 3 свіжих огірка, 2 житніх сухарика (їх можна замінити просто 2-ма шматками підсушеного житнього хліба).

Замість житніх сухарів можна з’їсти 3-4 зернових хлібця. З рідини можна пити зелений або чорний чай без цукру, мінеральну воду.

Обід: Овочевий суп. Інгредієнтами супу можуть бути всі зелені овочі, що містять досить хлорофілу. Роблячи суп, Ви можете вибирати будь-які овочі і змішувати їх в будь-якому співвідношенні. Сіль додавайте до смаку.

Список овочів для приготування супу (на Ваш вибір):

  • як швидко схуднути народивши дитину

Comments are closed!