Дієта Ксенії Бородіної безкоштовно. Огіркова дієта Ксенії Бородіної меню відгуки

Дієта Ксенії Бородіної безкоштовно. Огіркова дієта Ксенії Бородіної меню відгуки Дієта Бородіної

Хітом 2011 стала дієта Ксенії Бородіної, яка дуже сильно схудла після пологів і стала виглядати набагато привабливіше, ніж до вагітності.

Як же вдалося схуднути Ксенії Бородіної? Якої дієти вона дотримувалася?

Ефективність дієти Бородіної

Наскільки

ж ефективна дієта Бородіної? У чому ж її родзинка? Давайте розберемося.

Для початку давайте розглянемо хімічний склад огірків. У свіжому вигляді вони складаються з води на 95-97%, решту 3% – вітаміни, калій, мікроелементи, макроелементи і каротин.

Ксенія Бородіна, дієта якої поширилася по всьому інтернету, досягла результатів за досить короткий час.

Принцип дієти

Якщо спиратися на той факт, що практично всі дієтологи радять пити багато води, то з упевненістю можна сказати, що дієта Ксенії Бородіної, що складається з огірків – сама відповідна.

Огірки досить легко засвоюються в нашому організмі. Калій, який в них міститься, покращує роботу серця і нирок, а наявність йоду сприятливо діє на судинну систему і щитовидну залозу. Також, велику кількість клітковини допомагає вивести надлишки холестерину і покращує роботу кишечника.

Можна сміливо стверджувати, що крім дієтичних властивостей, огірки володіють і цілющими властивостями, що важливо для здоров’я людини. Однак, огірки містять недостатньо високий рівень вітамінів, тому, дотримуючись огіркову дієту Ксенії Бородіної рекомендується приймати вітаміни в таблетках.

Меню дієти Ксенії Бородіної

Отже, перейдемо безпосередньо до меню цієї дієти.

Сніданок . Перед початком трапези випийте обов’язково стакан охолодженої води. Саме прохолодна вода змушує організм витрачати енергію, нагріваючи її. Це призводить до спалювання деякої частки калорій. За сніданком слід з’їсти один невеликий шматочок хліба і 2-3 огірка.

Обід . Він може бути різноманітнішою. Можете приготувати салат із зелені і свіжих огірків або ж замінити його овочевим супом. Його потрібно варити з будь-яких овочів, крім картоплі. Два рази на тиждень можна з’їдати невеликий шматок вареної курки разом з салатом.

Вечеря . За вечерею необхідно з’їсти кілька огірків (можна 3-4 штуки) або ж зробити собі салат з огірків і зелені.

Протягом усього дня необхідно випити 2 літри води і з’їсти не менше 5 огірків.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00587 sec