Дієта космонавтів: відгуки, меню і результати космічного схуднення | SlimSecret

Дієта космонавтів: відгуки, меню і результати космічного схуднення | SlimSecret Дієта космонавтів

Космос – це завжди звучить хвилююче і романтично. Ось і дієта космонавтів, яка сьогодні є однією з найпопулярніших в світі методик схуднення, багатьма відразу сприймається як чогось незвичайного і разом

з тим приємного. Безсумнівно, ефект від нижчеподаного меню буде. Але от чи підходить вам така дієта? Чи беруть таких, як ви, в космонавти?

Особливості дієти космонавтів Тривалість дієти американських астронавтів – 20 днів. Методика не підходить людям, що мають захворювання ШКТ і будь-які інші хронічні захворювання (нирок, печінки, жовчного міхура і т. п.), вагітним і годуючим, дітям, людям похилого віку, спортсменам і зайнятим важкою фізичною працею. Повне виключення з раціону рослинної клітковини, яка швидко засвоюється і перетравлюється, але дає організму мало калорій. Збагачення меню білковою їжею, на засвоєння якої організму доводиться виділяти додаткову енергію. Це і буде сприяти зниженню ваги. Повна відмова від цукру, солі і будь-яких прянощів і приправ. Всі дні дієти космонавтів необхідно пити якомога більше негазованої води – рідина притупляє відчуття голоду і прекрасно очищає всі системи організму (кишечник, шлунок, нирки, печінку і т. п.). Для компенсації незбалансованості раціону слід вживати вітамінно-мінеральний комплекс. На час дієти астронавтів слід повністю відмовитися від фізичних навантажень. Обов’язковий вихід з дієти, який має на увазі поступове збільшення калорійності раціону і відмова від смажених, копчених, гострих жирних страв протягом ще 2-3 тижнів. Також важливим є контроль вживання в їжу клітковини, оскільки організм за 20 днів від неї вже відвик. Повторювати дієту можна не частіше 1 разу на рік. Меню дієти космонавтів

    Сніданок . чашка кави * або стакан кефіру, варене або смажене на сковороді без масла яйце. Обід . бульйон (500 мл), відварна курка (половинка тушки), чашка кави або стакан кефіру. Полудник . чашка кави або скана кефіру. Вечеря . 200 г нежирного сиру, чашка кави або скана кефіру.

* Якщо ви страждаєте нападами гіпертонії, то доцільно не пити каву взагалі або замінювати його напоєм з цикорію.

Дієта космонавтів: відгуки, результати

Якщо вірити відгуками про дієту космонавтів, то за 20 днів можна втратити 20 кілограм. І такий результат не може не вражати! Правда, до «фінішу» доходять далеко не все – тут важлива майже що залізна сила волі. Більшістю худнуть відзначаються такі неприємні моменти, як запори. Це побічний ефект всіх білкових дієт. але тут він ще і посилюється тривалим терміном використання методики.

Крім того, настільки різке схуднення провокує обвисання шкіри і поява розтяжок. І якщо з першою проблемою через деякий час можна впоратися за допомогою вправ, то останній дефект виправити дуже важко. Так що очима тренера дієта космонавтів – це не те, що потрібно сучасному і розсудливій людині, що має зайву вагу. До речі, лікарі та дієтологи з цією думкою повністю солідарні.

  • дієта космонавтів

Comments are closed!