Дієта, консультація дієтолога, аналіз волосся на мікроелементи і мінерали

Дієта, консультація дієтолога, аналіз волосся на мікроелементи і мінерали

Мій підхід у практичній дієтології

Я думаю, що в дієтології, важко на сьогоднішній день зробити глобальне відкриття, яке переверне уявлення про їжу і її використанні. Будь-яке відкриття буде закінчуватися питанням – «і що ж все-таки з’їсти, щоб не поправлятися». Такі ми, люди. Тому і виникає маса дієт, нікуди не призводять, нових методик і диво методів з використанням якихось загадкових коктейлів, пілюль, трав і т. д. А відповідь на це вічне питання лежить на поверхні. І що найцікавіше, відповідь знає кожен – це збалансоване харчування і фізичні навантаження. Багато глибоко впевнені, для того щоб худнути або не поправлятися, потрібно якомога менше їсти. Але ж нашому організму для нормальної роботи потрібні білки, жири, вуглеводи, вітаміни і мінерали в певній кількості. Потрібна енергія. А джерело всіх цих компонентів – їжа. Є таке поняття, як основний обмін. Це та кількість енергії, яка необхідна для роботи печінки, нирок, серцево-судинної системи, шкіри і т. д. Основними носіями цієї енергії є білки, жири і вуглеводи. І вони повинні надходити в певному співвідношенні. А зменшення кількості їжі або харчування переважно яким то одним видом їжі, завжди призведе до дефіциту цих компонентів, до порушення роботи органів і систем організму. Тому, щоб змусити організм нормально працювати, не хворіти і не поправлятися, нам необхідно їсти.

Ми всі індивідуальні. Відрізняємося зростанням, конституцією, способом життя, звичками, матеріальним достатком. І я впевнена, що моє завдання як дієтолога полягає в тому, щоб використовувати свої знання і досвід, індивідуально до кожного пацієнта.

Хочу трохи пояснити, що я використовую у своїй роботі і чому.

2. Мультіелементний аналіз волосся (МАВ). Це дає мені можливість оцінити мінеральні резерви організму. Тому що моя мета не добитися “схуднення” будь-яку ціну, а все ж нормалізувати обмінні процеси, усунути супутні проблеми і попередити ті, які можуть з’явитися з часом. А без мінералів обмін речовин не відновити.

Я, безумовно, використовую результати та інших аналізів. Але в кожному конкретному випадку, вирішую, що це має бути. Багато пацієнтів приходять від інших фахівців, вже маючи результати досліджень.

3. Рекомендації даю у вигляді таблиці, де розписані різні категорії продуктів в кількості і пояснюю, як цим користуватися. Чому не раціон харчування на тиждень, місяць, рік, з сніданками, обідами і вечерями? Тому що всі ми різні. Одні “сови”, інші у відрядженнях тижнями, треті зі спортзалу не «вилазять”. І ще я глибоко впевнена, поки людина сама не побудує свій режим харчування (у чому я, безумовно, допомагаю), всі рекомендації, навіть найгеніальніші, не будуть виконані. Людина повинна відчути і зрозуміти, як на нього діє та чи інша їжа. І моє завдання, допомогти у всьому цьому розібратися, пройти з кожним його нелегкий шлях, пережити невдачі і, нарешті, змінити спосіб харчування і відчувати в ньому себе комфортно.

Адже я націлена на поліпшення стану здоров’я кожного свого пацієнта, а не на просто – схуднути.

волосы, кровь, плазма, мультиэлементный, анализ, МАВ, животные, собаки, кішки, Віріа, мікроелемент, микроэлементозы, диетология, тест, рационального, питания, белки, жири, вуглеводи, амінокислоти, важкі, метали, рентгено-флуоресцентний, діагностика, РФА, ТРП, СІЧ, спектрометр

Comments are closed!