Дієта коли кидаєш палити – Улюблений портал

Дієта коли кидаєш палити – Улюблений портал Дієта коли кидаєш курити

Кинути палити легко, досить коли просто не викурити чергову сигарету, потім ще одну, ще, і, вуаля – через добу ви вже можете гордо іменувати себе некурящим. А ось протриматися хвилини, курити години, дні або навіть

місяці після останньої затяжки і не закурити знову – під силу не всім. Але все ж це можливо – потрібно тільки бажання кинути курити, твердий намір зробити це і правильна організація харчування в період «ломки».

Що відбувається

Як правило, коли людина кидає курити, у нього з’являється постійне і сильне почуття голоду. Адже нікотин блокує апетит, тому курці, курити дійсно, їдять дієта мало. Відповідно, чим менше нікотину залишається, тим більше організм починає згадувати про їжу, про існування безлічі смачних речей, раніше недоступних через притуплених смакових відчуттів. Ну і, звичайно, рот, позбавлений сигарети, теж треба чимось зайняти.

Не дивно, що багато курців в перші тижні після того, як кинули палити, буквально, накидаються на висококалорійну їжу, особливо, на солодке. Якраз цього потрібно постаратися уникнути, інакше через місяць істотна надбавка у вазі змусить вас жалкувати про те, що кинули палити. А там недалеко і до повернення до сигарет, як до «випробуваного» засобу для схуднення.

Що робити

У період відвикання від сигарет раціон харчування повинен складатися з легких продуктів з великою кількістю вітамінів . особливо, вітаміну С. Залежно від сезону в ньому обов’язково повинні бути присутніми цитрусові, перець, шпинат, чорна смородина, капуста, салат. Страви, наприклад салати, бажано підкисляти лимонним соком або натуральними оцтами (яблучним, лимонним, виноградним). Як не парадоксально, але кисле зменшує потребу в солодкому .

Нікотинове голодування або, іншими словами, недолік нікотинової кислоти (вітаміну PP) неминуче відчуває кожен, хто кинув палити. Заповнити дефіцит допоможуть звичайні курити продукти харчування з високим вмістом ніацину і нікотинаміду – картопля, гречка, печінка, помідори, квасоля, баклажани.

Необхідно подбати й про те, щоб в організм надходила необхідна кількість рідини . Два літри чистої води, випивати за день, прискорять процес очищення кишечника від шкідливих речовин, що накопичилися за роки куріння. А соки-фреш підтримають знесилений боротьбою з нікотиновою залежністю організм.

У ті хвилини, коли бажання закурити стає дієта нестерпним . під рукою бажано мати насіння або горіхи, низькокалорійні жуйки або льодяники з кислим смаком. Справитися з виниклою тягою добре допомагає полоскання коли рота розчином перекису водню, з розрахунку 5 крапель на 1 склянку води.

Зазвичай, найважчий період триває від двох тижнів до місяця, а повне очищення організму займає курити від півроку до 3-х років. Чи не кидаєш звинувачуйте себе, якщо за цей час ви зірветься і викурите сигарету. Пам’ятайте, що зрив – це не привід почати палити знову. Зате це хороший привід посилити контроль свого стану.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00746 sec