Дієта Кіма Протасова і алкоголь

Дієта Кіма Протасова і алкоголь Дієта Кіма Протасова і алкоголь погано сумісні

Алкоголь засвоюється трохи інакше, ніж харчові продукти та інші напої, тому Дієта Кіма Протасова і алкоголь при їх суміщенні можуть завдати шкоди. Зазвичай організм людини отримує

енергію від калорій жирів, білків і вуглеводів їжі, які засвоюються і поглинаються поступово в межах шлунково-кишкового тракту. Так чи інакше, травний процес зазнає змін, коли алкоголь надходить у Ваш організм. Справа в тому, що організм розглядає алкоголь, як токсини.

Коли шлунок порожній, молекули алкоголю швидко проникають через стінки шлунка в кров, яка транспортує їх до печінки і мозку протягом пари хвилин. Цей процес сповільнюється, якщо Ваш шлунок повний їжі. Алкоголь починає проникати у Вашу кров швидко тільки в момент, коли їжа буде знаходитися в тонкій кишці.

Як тільки алкоголь потрапляє в печінку, весь орган починає працювати на його переробку. Якщо ви п’єте повільно, алкоголь починає швидко виводитися з організму, уникаючи попадання токсинів в інші органи. Якщо ви п’єте багато, печінка не буде здатна впоратися з усіма токсинами стразу і алкоголь продовжить циркулювати по організму. Тому прийом алкоголю у великих кількостях відділи мозку, пов’язані з координацією руху, мисленням, мовою і зором.

Коли весь організм зосереджений на перетравленні алкоголю, він не в змозі нормально перетравлювати їжу і що містяться в ній жири, білки і вуглеводи. Зайві калорії трансформуються в жирові відкладення і прошарку. Тому дієта Кіма Протасова і алкоголь змусять Ваш організм працювати на знос, не даючи скинути ні кілограма зайвої ваги.

Алкоголь – це сечогінний продукт, який викликає втрату води і зневоднення всього організму. Разом з втратою води ви також втрачаєте важливі мінерали, такі як кальцій, магній, калій, цинк. Ці мінерали важливі для підтримки правильного балансу рідини, хімічних реакції і хорошою роботою м’язів.

Алкоголь містить 7 калорій на грам, не даючи при цьому поживної цінності. Це тільки додає зайві калорії у Ваш організм, не даючи Вам схуднути.

Алкоголь впливає негативно на всі біоритми організму. У нетверезому стані Ваш не глибокий, що протікає на стадії швидкого сну. У результаті ви не відпочиваєте під час сну в повну міру. Це може викликати наступного дня млявість і втома, для зняття яких, Ви захочете що-небудь з’їсти. Алкоголь може також порушити кислотно-лужний баланс, підвищуючи рівень кислотності в шлунку, що сприяє запаленню його стінок. З часом, вживання алкоголю може завдати непоправної шкоди здоров’ю і навіть викликати хронічні захворювання, такі як: захворювання печінки, виразка шлунка, і серцеві захворювання.

Алкоголь добре стимулює апетит. Дослідження фахівців показують, що якщо пити до або під час їжі, то знижується воля людини і Ви даєте собі слабину. У такому стані, ви, швидше за все, з’їсте занадто багато їжі, яка може додати до вашої талії пару зайвих сантиметрів. Тому пити спиртне краще після прийому їжі. Взагалі, дієта Кіма Протасова і алкоголь не дозволять Вам схуднути, якщо їх поєднувати одночасно. Тут вже краще вибрати одне з двох, або скинути зайву вагу, або добре розслабитися з келихом відмінного вина.

Багато продуктів, які ми їмо, вживаючи спиртне, особливо солоні, можуть викликати у Вас спрагу, змушуючи пити ще більше. Щоб уникнути сп’яніння, рекомендується пити по склянці води між чарками.

Прийом алкоголю і утримання від прийому їжі для мінімізації вступників калорій – це погана затія. Знаючи, що прийом їжі спричиняє додаткові калорії, у Вас може виникнути ідея, пропустити обід або вечерю. Це погано, якщо ввечері ви збираєтеся йти на вечірку або бар, де будите пити спиртне. Голод підсилює негативний вплив алкоголю на організм. Перед чаркою горілки краще з’їсти бутерброд. Перед прийняттям алкоголю краще не скорочувати прийом їжі, а зайнятися фізичними вправами для спалювання калорій.

Ви можете подумати, що в алкоголі мало калорій, і Ви не наберете у вазі. Але спиртне часто змішується з іншими напоями, подвоюючи кількість калорій. У міцних напоїв міститься близько 100 калорій на 100 грам, а якщо змішати це з солодкими напоями, наприклад сік, які мають багато цукру, а отже, і більше калорій, то ми отримаємо вже 250 калорій.

Як Ви зрозуміли, дієта Кіма Протасова і алкоголь несумісні і тільки додадуть зайвих калорій у Ваш організм. Алкоголь змушує Вас з’їсти більше їжі, і змінює нормальний процес травлення і сприяє жировим відкладенням. Проте, якщо Ви все ж бажаєте або змушені прийняти спиртне під час дієти, то робіть це після їжі, в невеликих кількостях (не більше як 100-а грам за день і не частіше 1-го разу на тиждень).

Я 2 рази сиділа на протасвке. До вагітності -15 кг, потім набрала, народила, другий захід -12 кг. Обидва раз пила сухе червоне вино протягом дня приблизно 0,7 л. Так що брехня!

  • чи можна пити спиртне коли дієти для схуднення
  • на який орган не дие алкоголь
  • похудання і алкоголь
  • чи можна від алкоголю похудати
  • чи можна похудати алкоголем
  • Чи можна худати якщо пити алкоголь

Comments are closed!