Дієта Кіма Протасова – edimka. ru

Дієта Кіма Протасова – edimka. ru Дієта Кіма Протасова

Протяжність дієти Кіма Протасова – п’ять тижнів. Сенс дієти: їсти якомога більше овочів і п’ятивідсотковий молочних продуктів. Чай і кава (без цукру!) Дозволяється пити в будь-якій кількості, а води потрібно в обов’язковому порядку випивати два літри на день. Крім того, ще можна з’їсти три зелені яблука.

1 тиждень дієти

Весь тиждень ви їсте тільки сирі овочі, а також сири і йогурти п’ятивідсоткової жирності. Дозволяється з’їсти одне варене яйце в день. Кількість овочів будь-яке, в будь-який час!

2 тиждень дієти

Другий тиждень ви повинні провести аналогічно першій. Cо другого тижня у вас пропадає бажання є що-небудь, крім овочів, сиру і яблук. Багато хто навіть відмовляються від вареного яйця. До кінця другого тижня ви відчуєте надзвичайну легкість у всьому тілі.

3 тиждень дієти

З початком третього тижня ви зобов’язані додати до овочів і сирів шматок смаженого м’яса, птиці або риби (300 грамів). Трохи скоротіть споживання сирів і йогурту. Овочі, сири, м’ясо, яйце і яблука ви їсте ще 3 тижні, після закінчення яких ви почнете просто танути на очах. Два останні тижні відбувається найінтенсивніше скидання ваги.

Приготуйтеся морально до того, що після закінчення дієти ви не зможете негайно накинутися на всілякі страви. Вам доведеться (!) Докласти чимало зусиль, щоб змусити себе з’їсти хліб з маслом, смажену картоплю чи пельмені.

Радимо, раз на рік усім (навіть тим, у кого немає зайвої ваги) за допомогою такої необтяжливою дієти очищати свій організм.

Плюси дієти Кіма Протасова:

1) Дієта Протасова дивовижно гарна тим, що не обмежує кількість їжі, що дуже добре з психологічної точки зору. Витримати таку дієту легше, ніж багато інших.

2) Дієта Протасова упорядковує обмін речовин, близько підводячи його до оптимальному функціонуванню. Завдяки відсутності вуглеводів з високим глікемічним індексом нормалізується функціонування підшлункової залози і присікається тяга до солодкого.

3) Завдяки великій кількості молочних продуктів в організм надходить достатня кількість білка, а також кальцію і лактози. Це сприяє втраті жирової тканини при збереженні і навіть нарощуванні м’язової.

4) Дієта наказує їсти велика кількість овочів некрахмалістих, а це – вітаміни, мінерали, мікроелементи, клітковина. Ситно і корисно! Налагоджує роботу кишечника. Якщо, звичайно, дійсно вживати овочі по максимуму. Вміст жиру в дієті Протасова обмежена, але жир як такої не вигнаний. Це дуже правильно.

Вихід з дієти Кіма Протасова.

1) Замінюємо частину молочних продуктів. Беремо зовсім знежирені (0,5-1% жирності), і в компенсацію додаємо рослинне масло в салати. На день – не більше 3 чайних ложок рослинного масла. Тобто частина тваринних жирів заміняємо на еквівалентну кількість рослинних. У трьох маслинах півтора грама хорошого жиру, в трьох великих штуках мигдалю теж півтора. Відповідно, якщо поїли маслінок або горішків, то зменшуємо кількість масла. Весь час вважаємо жири: не більше 30-35 г на день.

2) Два яблука з трьох замінюємо на якісь інші фрукти (але не дуже солодкі).

3) Вранці замість овочів їмо кашу з розрахунку 1-2 стіл. ложки сухої крупи на відповідний об’єм води. До каші – нежирний сир. плюс овочевий салат;

4) Замінюємо частину молочних продуктів на саме пісне м’ясо, курку і інші пісні джерела білка.

Всі ці зміни треба вводити не всі відразу, а поступово.

Перш ніж сісти на дієту “ Дієта Кіма Протасова “, порадьтеся з лікарем!

Comments are closed!