Дієта кефір-яблука

Дієта кефір-яблука Дієта кефір-яблука Дієта кефір-яблука

Дана методика схуднення вважається однією з найпопулярніших у тих, що худнуть, оскільки обидва продукту дієти кефір-яблука можна знайти на прилавку в будь-який час року. Крім цього про користь цієї їжі сказано

чимало.

Якщо говорити коротко, то кефір вважається продуктом збалансованим, позитивно впливає на ШКТ. Він здатний поліпшувати травлення і відновлювати мікрофлору. Молочна кислота перешкоджає процесу гниття і бродіння, кефір виводить продукти розпаду з організму.

Яблука містять величезну кількість вітамінів – вітамін B1, вітамін B2 та інші вітаміни групи B, а також вітаміни A, C, E та інші. Яблука роблять благотворний вплив на ШКТ, як і кефір, прискорюють роботу кишечника і виводять надлишки вологи.

Про рекомендації дієти кефір-яблука

    Віддавайте перевагу кисло-солодким сортам яблук, їжте їх разом з шкіркою. Кефір повинен бути 1% у тому випадку, якщо ви збираєтеся схуднути. Якщо ж ваша мета – очищення організму. то можна дозволити собі і велику жирність. Цей продукт повинен бути не більше ніж дводенної витримки.

№ 1

Тривалість цього варіанту дієти кефір-яблука становить 7 днів, за які можна втратити до 6 кг. Кожен день ви повинні випивати літр кефіру і з’їдати до 1.5 кг яблук. При цьому не забувайте про дробовому харчуванні. Ці два продукти вживають методом чергування.

№ 2

В рамках даного варіанту можна поєднати три монодієти, кожна з яких триває три дні. Перші три дні ви п’єте по 1-1.5 літра кефіру, другий три дні – до 1.5 кг яблук, а останні три дні – їсте відварене куряче м’ясо без солі.

Даний варіант триває 9 днів. Перші й останні три дні ви п’єте тільки кефір – до 1.5 літрів на день. А друга три дні ви їсте яблука (до 1.5 кг на день).

Не варто забувати, що ця дієта може підійти далеко не кожному, тому краще проконсультуватися з лікарем до її застосування. Особливу увагу приділіть своїм зубам – їх слід полоскати після кожного вживання яблук, так як цей фрукт містить в собі кислоти, агресивно впливають на зуби.

Здоровье, болезни, лечение, заболевание, болезнь, врач, доктор, психиатрия, сердце, желудок, печень, гормоны, кожа, педиатрия, Правильное харчування, Вітаміни, зуб

  • дієта кефір яблука 7 днів

Comments are closed!