Дієта кефір і яблука. Кефіру-яблучна дієта

Дієта кефір і яблука. Кефіру-яблучна дієта Дієта кефір і яблука

На сьогоднішній день розроблено дуже багато різних дієт, які допомагають позбавлятися не тільки від зайвої ваги, але і від багатьох захворювань, що переслідують кожної другої людини, люблячого щільні і висококалорійні обіди. Однак далеко не всі методики

по схудненню сприяють реальному зниженню ваги. Адже причини ожиріння можуть бути різні і підбирати той чи інший раціон слід виходячи з результатів медичного обстеження.

У тому випадку, якщо ваша повнота не пов’язана з гормональним збоєм або іншими відхиленнями в організмі, то ви можете сміливо вдатися до такого способу схуднення, як дієта кефір і яблука. Суть даної методики полягає в тому, щоб вживати тільки представлені продукти протягом одного, трьох, п’яти або дев’яти днів.

Ефективність цього способу досягається за рахунок того, що він заснований тільки на корисних і вітамінних продуктах. Адже кефір є дуже цінними кисломолочним напоєм, який багатий на ферменти, благотворно впливають на роботу органів травлення, серцеву та судинну системи. Крім того, даний продукт дуже корисний при недокрів’ї, знесиленні, апатії, а також він позитивно впливає на стан нігтів, шкіри і волосся.

Відзначимо, що кефір дуже часто застосовують для виведення з організму шлаків і токсинів. Саме за рахунок цієї властивості представлений кисломолочний продукт практично завжди входить в пісне і щадне меню. Чи не давно ми розглядали дієту – яблучна дієта для схуднення. в цій дієті худнуть також на яблуках, але вже без кефіру.

Однак дієта кефір і яблука, містить в собі не тільки смачний і корисний напій, але і вітамінний фрукт. Напевно багато хто знає про те, що яблука містять в собі криниця мінеральних речовин, пектину, вітамінів і інших елементів. Даний фрукт дуже часто використовують у процесі схуднення. адже в яблуках міститься колосальна кількість клітковини, яка збільшує працездатність кишкового тракту, а це означає, що всі ваші шлаки і токсини з легкістю виводяться з організму.

Таким чином, дієта кефір і яблука сприяє швидкому схудненню та оздоровленню.

Як схуднути на кефірі та яблуках

Для того щоб зрозуміти, що включає в себе даний спосіб, і як його необхідно дотримуватися, розглянемо кілька варіантів розвантажувальних днів і стандартне дієтичне меню.

Розвантажувальний день – варіант перший

    Протягом усієї доби слід вживати тільки зелені яблука (до півтора кілограмів) і нежирний кефір (до півтора літрів). Щоб урізноманітнити свій раціон, кілька разів на день можна робити кефір-яблучний коктейль. Для цього необхідно натерти фрукти на дрібній тертці і залити їх однією склянкою кисломолочного напою. Проте варто відзначити, що в вийшов коктейль ні в якому разі не можна додавати будь ягоди, цукор та інші підсолоджувачі. Такий розвантажувальний день рекомендується проводити один раз на тиждень протягом декількох місяців.

Розвантажувальний день – варіант другий

Comments are closed!

_0.31MB/0.00724 sec