Дієта Катерини Андрєєвої. Як схудла Катерина Андрєєва?

Дієта Катерини Андрєєвої. Як схудла Катерина Андрєєва? Дієта Катерини Андрєєвої

Loading.

Катерина Андрєєва – незмінна ведуча інформаційної програми «Час» на Першому каналі, вражає своєю моложавістю та пружністю. Але ж їй уже за 50 (1962 року народження)! Як Каті вдається

виглядати на 20 років молодше, та й ще підтримувати нормальну жіночу фігуру? Не останню роль в цьому відіграє її дієта.

У молодості Катерина Андрєєва посилено займалася баскетболом і мала спортивну фігуру. Але, під час написання диплома, їй довелося закинути спорт і зосередитися на сидячій роботі. Катя сама не помітила, як набрала вагу майже до 80 кг . При зростанні 176 см . Зрозумівши, що потрібно терміново худнути, вона виробила для себе принципи харчування, якими користується донині.

Такий телеглядачі зазвичай бачать Катерину Андрєєву.

Принципи харчування Катерини Андрєєвої

    Використовувати тільки чисту покупну воду. Ні в якому разі не користуватися водопровідною – ні для приготування їжі, ні для пиття. Самою води потрібно пити не менше 8 склянок на добу. Не можна пропускати ні сніданок, ні обід, ні вечеря – організм злякається можливої??голодування (докладніше читайте в міфах про схуднення) і наступний прийом їжі перетворить на жир на вашому тілі. Вечеряти можна не пізніше, як за 2-3 години до сну. Катя ніколи не вживає ковбаси, м’ясну вирізку або шинку – з причини великої кількості шкідливих жирів в цих продуктах. Солодке можна їсти в будні, а от у вихідні трохи чорного шоколаду можна – для підняття настрою. Слід регулярно дотримуватися посту – для очищення не тільки тіла, але і духу

Дієта і фото Катиной фігури

Завдяки цим простим правилам, Катя змогла схуднути, будучи студенткою, і з тих пір тримає свою вагу в межах 65-67 кг. Коли вона бачить, що трохи «вийшла за рамки» . то сідає на строгу дієту і більш активно займається спортом (йога, басейн, велосипед).

За визнанням телеведучої, вона може 10 днів і на одній воді просидіти, що навіває думки про захоплення питної дієтою. Але зазвичай її дієти менш суворі. А повсякденний дієтичний раціон Каті виглядає приблизно так:

Вечеря: нежирний кефір або сир.

На жаль, не збереглося старі студентські фото «товстої» Андрєєвої, але зараз її фігура виглядає так:

Фігура Катерини Андрєєвої.

Comments are closed!