Дієта Катерини Андрєєвої | Rosmenu

Дієта Катерини Андрєєвої | Rosmenu Забули пароль? Дієта Катерини Андрєєвої Опис:

Катерина Андрєєва – одне з найбільш впізнаваних осіб на російському телебаченні. Перший ефір Катерини стався в далекому 1995 році, і з тих пір ведуча майже щодня з’являється у випуску програми «Время». Зірка була визнана однією з найпривабливіших

телеведучих Росії, і це невипадково: у свої 50 років Катерина шикарно виглядає, вона не втратила чарівності і шарму. Катерині насилу можна «віддати» настільки зрілий вік. Невже особлива дієта творить з Катериною Андрєєвої чудеса?

Повсякденне дієта Катерини Андрєєвої

Катерина ретельно стежить за своєю фігурою і за своїм здоров’ям. Як відомо, багато дієти завдають серйозної шкоди організму, тому ведуча не звикла терзати себе надмірними обмеженнями.

Для Катерини сніданок вважається найважливішою трапезою. Вранці телезірка воліє їсти гречану або рисову кашу (використовується тільки чорний рис), скибочка хліба грубого помолу, яйця та овочі.

З напоїв Андрєєва ввела в свій раціон зелений чай і негазовану воду. Ведуча завжди п’є склянку чистої води без газу за годину до прийому їжі. Якщо обставини припускають вживання алкоголю, то Катерина вибирає сухе вино.

Обід і вечеря телеведучої складаються з страв на пару (як правило, це м’ясо, риба або морепродукти), пісного супчика, овочевих страв. Катерина не вживає сіль (замінює її соєвим соусом).

Звичайно, Катерина зрідка балує себе «смачненьким» (нехай навіть і не дуже корисним), якщо хоче підняти настрій або налаштуватися на робочий лад. Такі відступи від правил ніяк не відбиваються на фігурі нашої героїні, адже Андрєєва постійно відвідує тренажерний зал.

Фізичними навантаженнями телезірки займається досвідчений тренер. Саме він становить для Катерини індивідуальних план занять. За 4 роки Андрєєва за рахунок активних тренувань і дотримання дієти схудла на 20 кг.!

Катерина Андрєєва любить займатися в тренажерному залі, відвідувати уроки йоги і китайської гімнастики тайцзи. Перед початком занять ведуча дозволяє собі трохи перекусити, а вже під час тренувань зірка не обмежує себе у воді (щоб виключити зневоднення організму).

Декілька разів на тиждень зірка ходить в басейн і в сауну.

Секретом гарного зовнішнього вигляду Катерини є правильний відпочинок (ведуча спить тільки в прохолодній кімнаті) і оптимістичний настрій.

Екстрена дієта Катерини Андрєєвої

Якщо Вам терміново потрібно підкоригувати вагу, то Ви можете скористатися порадами Катерини Андрєєвої. На цілий тиждень перейдіть на несолону рисову кашу, негазовану воду і зелений чай. Раціон дуже мізерний, не кожному вдається дотримуватися саме його без усяких «відхилень». Рятує лише те, що така система харчування розрахована на короткий термін. Катерина Андрєєва взагалі вкрай рідко вдається до таких жорстких заходів: правильний спосіб життя сприяє збереженню її фігури.

Раціональне харчування – ось що лежить в основі секрету краси популярної ведучої. Проходження прикладу Катерини Андрєєвої дозволить виглядати привабливо протягом довгих років.

Перед застосуванням дієти необхідно проконсультуватися з лікарем!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00643 sec